niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneTuneUp Utilities 2012 PL - dostępny w sprzedaży!

TuneUp Utilities 2012 PL – dostępny w sprzedaży!

TuneUp utilities 2012 plNowa generacja TuneUp Utilities™ przenosi optymalizację komputera na nowy poziom, by w pełni zoptymalizować osiągi Twojego komputera. Wersja 2012 wprowadza nowy tryb „Tryb Ekonomiczny TuneUp”, którego zadaniem jest maksymalne wydłużenie czasu pracy na bateriach w laptopach oraz oszczędzanie energii nawet w komputerach stacjonarnych. Ponadto w pełni odnowiony „TuneUp Program Deactivator” sprawia, że Twój komputer będzie działał tak szybko i płynnie, jak pierwszego dnia.

Nowy TuneUp Utilities 2012 – kompleksowy i bezproblemowy, zapewnia optymalne osiągi, zmaksymalizowany czas pracy przy zasilaniu z akumulatora i pełen porządek w Twoim PC. Zastosuj ponad 30 skutecznych narzędzi, wykonaj dogłębną optymalizację i uwolnij wszystkie możliwości swojego systemu Windows.

TuneUp Utilities 2012 – jest to szereg narzędzi pozwalających na zarządzanie i optymalizację pracy systemów Windows,  wśród których można znaleźć aplikacje odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią komputera, bezpieczne kasowanie i odzyskiwanie danych, czyszczenie rejestru i kasowanie niepotrzebnych plików systemowych, odinstalowywanie aplikacji, zmianę boot screena, ikonek przypisanych do konkretnych rozszerzeń itp. TuneUp Utilities 2012 oferuje właściwie wszystkie funkcje potrzebne do zoptymalizowania pracy systemu.

TuneUp Utilities 2012 pl

Tryb Ekonomiczny TuneUp: dłuższa praca na bateriach. Mniejsze zużycie energii.

  • Dłuższa praca na bateriach: Tryb Ekonomiczny wydłuża czas pracy na bateriach laptopów, netbooków i tabletów do 30%. Możesz teraz pozbyć się ograniczeń i pracować dłużej, edytować więcej zdjęć, oglądać więcej ulubionych filmów i przeglądać więcej stron internetowych będąc w drodze.
  • Niższe koszty energii: komputery zużywają do 30% mniej energii, gdy Tryb Ekonomiczny jest aktywny.
  • Dłuższa żywotność: mniejsza aktywność oznacza mniejsze obciążenie. Wyłączając zasilanie komputera i wielu jego podzespołów, z pewnością wydłużysz ich żywotność.

TuneUp Program Deactivator™: Twój komputer jak nowy. Teraz z automatycznym asystentem!
TuneUp Program Deactivator™ redukuje wpływ wszystkich zainstalowanych programów firm trzecich do niemal zera. A co najlepsze, nadal masz wszystkie te programy. Jak to działa:

  • Gdy nie są uruchomione, nie zużywają zasobów! Zbyt wiele programów firm trzecich powoduje aktywność w tle, która nie jest potrzebna podczas pracy, oglądania filmów lub grania w gry, nie mówiąc już o nieznośnie długim czasie uruchamiania systemu. Dzięki TuneUp Program Deactivator™ użytkownicy mają pełną kontrolę nad tym, które programy mają być aktywne, podczas gdy cała reszta „idzie spać”. Wyłączając czasowo wpisy autostartu, blokując zaplanowane działania i usługi lub zatrzymując procesy, zapobiegasz spowalnianiu komputera przez te programy.
  • W chwili, gdy ich potrzebujesz, masz je z powrotem do dyspozycji! Gdy uruchamiasz program TuneUp Program Deactivator™ udostępnia go „w locie”.
  • NOWOŚĆ! Gdy tylko skończysz, program z powrotem „idzie spać”! Niemal natychmiast po zamknięciu aplikacji TuneUp Program Deactivator™ wyłącza wszystkie jego aktywne składniki. Oznacza to więcej wydajności dla wykonywanych zadań i dłuższą pracę na bateriach, kiedy jesteś w drodze.

Od teraz, programy nie będą spowalniać pracy komputera. Możesz spokojnie zainstalować 100 czy więcej programów i ciągle mieć system Windows® tak świeży i szybki, jak pierwszego dnia.

Zatwierdzone funkcje. Zoptymalizowany wygląd.
Zmodernizowany interfejs graficzny czyni TuneUp Utilities™ 2012 najłatwiejszą w obsłudze i najładniejszą wersją jak dotąd. Interfejs gromadzi wszystkie wspaniałe funkcje optymalizacji, takie jak TuneUp Program Deactivator™, Tryb Ekonomiczny i Automatyczna Konserwacja. Wszystkie ich ustawienia są zgromadzone w jednym miejscu.

  • Ulepszony! Szybszy interfejs: błyskawiczny start i nawigacja wśród ponad 30 narzędzi nowego TuneUp Utilities™
  • Łatwy! Mniej kliknięć, więcej przejrzystości: bardziej intuicyjny interfejs sprawia, że TuneUp Utilities™ jest łatwiejszy w obsłudze.
  • Nowy! Wszystko w jednym miejscu! Nowe centralne okno dialogowe ustawień zapewnia pełną kontrolę nad każdą funkcją TuneUp Utilities™ 2012 w jednym oknie.

Dzięki ponad 30 łatwym w użyciu narzędziom wykorzystasz do maksimum możliwości swojego komputera.

 

Program możecie nabyć w naszym sklepie:
TuneUp Utilities 2012 PL (3 stanowiska) – wersja elektroniczna

Cały czas trwa również wyprzedaż wersji 2010 i 2011.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?