poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAktualnościNowe technologie w domowych antywirusach AVG

Nowe technologie w domowych antywirusach AVG

Od paru miesięcy wszystkim wiadomo, że firma AVG Technologies została przejęta przez Avast Software. Choć do całkowitej fuzji jeszcze daleka droga, to jednak użytkownicy już mogą zapoznać się z pierwszymi owocami tego połączenia. Są nimi nowe programy antywirusowe marki AVG od producenta Avast. 

Co nowego w antywirusach AVG dla użytkowników domowych?

Obecnie ukazały się nowe antywirusy AVG dla użytkowników domowych. W nowych wersjach BETA programów AVG Antivirus Free i AVGInternet Security wykorzystano te same mechanizmy ochronne, które występują w programach producentów Avasta. Bardzo zatem przypominają aplikacje Avast Internet Security i Avast Free Antivirus. Różnice można dostrzec jedynie po dokładnym zapoznaniu się z dodatkowymi narzędziami.
Nowe wersje AVG posiadają również odświeżony interfejs graficzny, a także moduły służące do behawioralnej analizy aplikacji i ochrony danych. .
Przejęcie AVG przez Avasta to same, łatwo zauważalne, korzyści dla użytkowników programów antywirusowych. Wykupione zostały działy: laboratorium antywirusowe, marketingowy i projektowy. Poza tym połączone definicje baz sygnatur Avasta i AVG mogą przyczynić się do jeszcze większej skuteczności działania programów.

Nowe antywirusy dla firm?

Wciąż czekamy na nowe wersje programów antywirusowych dla firm marki AVG. Możliwe też, że wkrótce oba rozwiązania zostaną połączone pod sztandarem firmy Avast Software. Wszystko to z pewnością wpłynie na wygodę użytkowników oraz bezpieczeństwo ich komputerów domowych i firmowych.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?