niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelNowość! CorelDraw Graphics Suite X7 już w sprzedaży!

Nowość! CorelDraw Graphics Suite X7 już w sprzedaży!

Mamy świetną informację dla wszystkich twórców grafiki! Niezwykły pakiet CorelDraw Graphics Suite X7 jest już dostępny w sprzedaży w naszym sklepie!

coreldraw-graphics-suite-x7Najnowsza edycja programu dostępna jest w dwóch wersjach:

  1. CorelDraw Graphics Suite X7
  2. CorelDraw Graphics Suite X7 Upgrade – przeznaczona dla posiadaczy wcześniejszej edycji pakietu: CorelDRAW Graphics Suite X4, X5 oraz X6, albo CorelDRAW Premium Suite X5.

Obie wersje dostępne są w polskiej wersji językowej, w klasycznej wersji pudełkowej (Box).

Co więcej, oferowane pakiety wyślemy do Ciebie przesyłką kurierską ZA DARMO!

Ci, którzy skorzystali z możliwości przedpremierowego zakupu pakietu, o której pisaliśmy kilka dni temu, na swoją przesyłkę nie będą musieli czekać tak długo, jak przewidywaliśmy. Program jest już na pewno w drodze, być może niektórzy z Was mają go już przed sobą. Gratulujemy zakupu i życzymy udanej realizacji niesamowitych projektów!

corel-draw-graphics-suite-x7

Na premierę tego kompleksowego oprogramowania czekaliśmy dwa lata – poprzednia edycja została wprowadzona na rynek w marcu 2012 roku. Producent zadbał jednak o to, aby oczekujący na nie użytkownicy nie byli zawiedzeni. Najnowsza wersja pakietu pozwala na jeszcze lepszą niż dotychczas organizację pracy oraz sprawniejszą realizację zadań dzięki idealnemu dopasowaniu interfejsu i narzędzi do kolejności wykonywanych czynności, wykorzystaniu i konfiguracji obszarów roboczych, jeszcze bogatszemu zestawowi gotowych do wykorzystania szablonów i materiałów. Umożliwia ona zadbanie o każdy szczegół projektu i przyspiesza działania grafików.  Pomaga w tym jeszcze bardziej rozbudowany zestaw narzędzi i funkcji (np. Centrum zasobów, opcje wypełnień i przezroczystości), możliwość pracy na wielu ekranach w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystanie pełnych możliwości komputera (obsługa systemów 64-bitowych i procesorów wielordzeniowych).

Aby lepiej poznać możliwości najnowszej edycji CorelDraw Graphics Suite X7, zapraszamy na:

https://www.omegasoft.pl/Corel/Corel-Draw/Corel-Draw-X7-PL-Box

https://www.omegasoft.pl/Corel/Corel-Draw/Corel-Draw-X7-PL-Box-Upgrade

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?