niedziela, 21 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyNowość w Omegasoft! Kaspersky Internet Security multi-device 2015

Nowość w Omegasoft! Kaspersky Internet Security multi-device 2015

W naszym sklepie pojawił się długo oczekiwany pakiet antywirusowy Kaspersky Internet Security multi-device 2015.

kis-md-2015Kompleksowe rozwiązanie dla całej rodziny

Program Kaspersky Internet Security multi-device 2015 to wyróżniająca się na tle konkurencji propozycja dla osób chcących zapewnić bezpieczeństwo wszystkich swoich urządzeń. Ten elastyczny pakiet umożliwia ochronę różnych rodzajów sprzętu, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. W ramach jednej licencji użytkownicy mogą zabezpieczyć 5 urządzeń, wśród których mogą znaleźć się komputery PC, Mac oraz smartfony i tablety z systemem Android. Co więcej, w czasie trwania licencji można dowolnie modyfikować chroniony zestaw i przenosić ochronę między wybranymi urządzeniami.

Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do darmowego narzędzia Kaspersky Safe Browser, które pozwala zabezpieczyć urządzenia z systemem iOS oraz Windows Phone.

KIS-MD2015esdSkuteczna ochrona i nowoczesna technologia

Kaspersky Internet Security multi-device 2015 to pakiet gwarantujący skuteczną ochronę przed różnorodnymi zagrożeniami związanymi z codziennym korzystaniem z Internetu. Oprócz klasycznych już rozwiązań proaktywnych zabezpieczających przed znanym i nieznanym szkodliwym oprogramowaniem, zapewnia dodatkowe funkcje podnoszące poziom bezpieczeństwa. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują narzędzia chroniące przed próbami wyłudzeń danych (atakami phishingowymi), ransomware (blokujących dostęp do komputera i żądających wpłacenia okupu za jego odblokowanie) a także coraz powszechniejszymi programami umożliwiającymi szpiegowanie przez kamerę internetową i uzyskiwanie w ten sposób wrażliwych danych.

Zainstalowanie pakietu pozwala także zadbać o bezpieczeństwo dzieci (moduł Kontroli rodzicielskiej), domowej sieci Wi-Fi oraz finansów (dzięki funkcji Bezpieczne pieniądze).

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszego sklepu: http://www.omegasoft.pl/Kaspersky/Internet-Security

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?