poniedziałek, 22 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPanda SecurityPremiera! Antywirusy Panda 2015 już w sprzedaży!

Premiera! Antywirusy Panda 2015 już w sprzedaży!

Pakiety antywirusowe Panda 2015 są już dostępne dla klientów sklepu Omegasoft.

panda2014-boxesPakiety Panda w nowym wydaniu

Producent tego cenionego i wielokrotnie nagradzanego oprogramowania zaprezentował najnowsze programy chroniące przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi i skutecznie zabezpieczające dane. Tak jak dotychczas pakiety występują w trzech wersjach, różniących się ilością i rodzajami narzędzi oraz funkcji, dopasowanych do wymagań i potrzeb użytkowników.

Ochronę w podstawowym zakresie zapewni Panda Antivirus Pro 2015 – program chroniący przed wirusami, spyware i szkodliwym oprogramowaniem, wyposażony w zaporę i moduł zabezpieczający sieć bezprzewodową oraz wyjątkowy zestaw ratunkowy, niezbędny w razie awarii urządzenia.

Rozszerzony zakres bezpieczeństwa gwarantuje pakiet Panda Internet Security 2015, który (oprócz podstawowych funkcji) umożliwia wykonywanie kopii zapasowych i szybkie odzyskiwanie danych, dodatkowo chroni poufne dane oraz najmłodszych przed niewłaściwymi treściami internetowymi (dzięki modułowi Kontroli rodzicielskiej).

Kompleksową ochronę zapewni z kolei Panda Global Protection 2015. Przede wszystkim jest to oprogramowanie zabezpieczające nie tylko komputery PC, ale również Mac, urządzenia z systemem iOS (skanowanie możliwe po podłączeniu do urządzenia Mac) oraz Android. Dane na nich zapisane mogą być również dodatkowo szyfrowane i skutecznie usunięte, zaś codzienne korzystanie z Internetu ułatwia Menedżer haseł. Pakiet wyposażony został także w narzędzie poprawiające wydajność komputera i komfort korzystania z niego – TuneUp – usuwający zbędne pliki i przyspieszający działanie urządzenia.

Najnowsze rozwiązania laboratorium Panda

Działanie wszystkich nowych pakietów– Panda Antivirus 2015, Panda Internet Security 2015 oraz Panda Global Protection 2015 – opiera się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych stworzonych w laboratorium Panda Security, będących wynikiem wielomiesięcznych badań i testów. Mowa tu przede wszystkim o przełomowym, inteligentnym silniku XMT Smart Engineering Engine. Gwarantuje on jeszcze większą skuteczność w wykrywaniu najnowszych zagrożeń, maksymalne bezpieczeństwo danych i użytkowników oraz najwyższą wydajność programów.

 

Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach Panda, zapraszamy do naszego sklepu:

https://www.omegasoft.pl/Panda

Marcin

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?