poniedziałek, 22 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPanda SecurityPanda Mobile Security już w Omegasoft

Panda Mobile Security już w Omegasoft

Premiera w Omegasoft! Najnowsze oprogramowanie chroniące urządzenia mobilne z systemem Android – Panda Mobile Security – już w sprzedaży!

Bezpieczne korzystanie ze smartfona z Panda Mobile Security

ms-headerAplikacja Panda Mobile Security to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego rozwiązania dla ochrony swoich urządzeń przenośnych z systemem Android (a także Smart TV), szczególnie narażonych na działanie szkodliwych programów. Z pomocą zaawansowanych narzędzi i funkcji zapewnia ona pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu w dowolnym miejscu. Dzięki niemu przeglądanie serwisów społecznościowych, stron www, dokonywanie zakupów czy przelewów online na smartfonach i tabletach stanie się w pełni zabezpieczone przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, również tymi najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi.

Lepsza ochrona i optymalizacja wydajności

Panda Mobile Security w szczególności ochroni użytkowników urządzeń mobilnych przed wirusami, próbami oszustw internetowych i wyłudzania wrażliwych danych oraz innymi rodzajami zagrożeń internetowych, których celem jest przede wszystkim uzyskanie dostępu do finansów Internautów. Oprogramowanie dodatkowo zabezpiecza dane użytkowników przez ograniczanie dostępu do aplikacji, plików, dokumentów, a także kontaktów czy wiadomości zapisanych na urządzeniu. Dzięki temu można łatwo kontrolować zakres informacji, które mogą poznać inne osoby.

Oprócz ochrony pakiet pozwala na lepszą pracę urządzenia, optymalizując jego wydajność. Panda Mobile Security monitoruje aktywność zainstalowanych aplikacji i blokuje te, które wpływają na pogorszenie działania urządzenia. Użytkownik może również zapoznać się z raportami dotyczącymi rozmiarów aplikacji oraz wykorzystania procesora głównego i pamięci.

panda-mobileZdalna lokalizacja i blokowanie urządzenia

To jednak nie koniec możliwości nowego Panda Mobile Security. Oprogramowanie pozwala dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników i ich danych przez możliwość zlokalizowania i zdalnego zablokowania urządzenia. Zwiększa to szansę na odnalezienie lub odzyskanie zgubionego lub skradzionego telefonu, a przede wszystkim chroni cenne dane przed ich przejęciem przez nieuprawnionych użytkowników. Jeśli odzyskanie urządzenia okaże się niemożliwe właściciel będzie też mógł zdalnie usunąć zapisane na nim dane.

Marcin

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?