środa, 17 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaCorelPinnacle 16 Upgrade dla kogo i w jakich cenach?

Pinnacle 16 Upgrade dla kogo i w jakich cenach?

Pinnacle Studio UltimateW najnowszym wydaniu oprogramowania Pinnacle Studio z numerem 16, producent (na chwilę obecną jest nim firma Corel), zdecydował się na sprzedaż dwóch wersji upgrade/aktualizacji.
Pinnacle Studio 16 PL Box Plus Upgrade
Pinnacle Studio 16 PL Box Ultimate Upgrade

Pakiety różnią się zawartością dodatków, ale przede wszystkim ilością obsługiwanych ścieżek.
W przypadku wersji Plus ilość dostępnych ścieżek audio/video to w sumie 24 (12/12). Wersja Ultimate posiada nieograniczoną ilość ścieżek – z doświadczenia wiemy, że ma to kluczowe znaczenie dla naszych Klientów.

Do zakupu i aktualizacji programu do wersji 16, uprawnieni są posiadacze (jak to miało miejsce wcześniej) wersji 9,10,11,12,14,15, ale również Avid Studio. Oferta jest o tyle atrakcyjna, że nawet osoby posiadające zakupiony wcześniej, najuboższy pakiet np. Pinnacle Studio 14 – który nie zawierał praktycznie żadnych kluczowych dodatków – mogą zaktualizować program do wersji Pinnacle Studio 16 Ultimate – czyli najbogatszej.

Wersje Upgrade nie zawierają tzw. zielonego płótna, które dołączone jest jedynie do nowej licencji, najbogatszej wersji pakietu Pinnacle Studio Ultimate BOX PL.

Aktualizacji można dokonać na dwa sposoby:
– jeżeli mamy obecnie zainstalowaną wcześniejszą wersję programu, możemy po prostu zainstalować nową wersję 'obok’ wcześniejszej,
– lub jeżeli nie mamy zainstalowanej wcześniejszej wersji, zainstalować 'na świeżo’ – przy czym w tym wypadku, zostaniemy poproszeni o podanie klucza produktu, który uprawnia nas do upgrade`u.

Niektórzy mogą zwrócić uwagę na brak polskich opisów na pudełkach. Nie należy się tym przejmować. Oprogramowanie jest w polskiej wersji językowej.

Na dzień dzisiejszy ceny poszczególnych wersji upgrade kształtują się następująco:
Pinnacle Studio 16 PL Box Plus Upgrade – 255 zł
Pinnacle Studio 16 PL Box Ultimate Upgrade – 325 zł

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, dotyczące oprogramowania Pinnacle Studio 16 zapraszamy do kontaktu z nami pod nr infolinii 801 011 033.

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?