wtorek, 27 lutego, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPanda SecurityPanda Antywirus 2013. Pobierz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Panda Antywirus 2013. Pobierz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

panda2013pobierzZ pewnością każdy kto zabezpiecza swój komputer przed zagrożeniami płynącymi z codziennego użytkowania Internetu ma określony zestaw wymagań, odnoszący się do wymarzonego programu antywirusowego. Współcześnie, bardzo chętnie korzystamy z możliwości, jakie otwiera przed nami Internet. Robimy za jego pomocą zakupy, szybko i sprawnie płacimy rachunki w bankowości elektronicznej, korzystamy z rozrywki i ogromu wiedzy, które są dostępne właśnie w sieci. Coraz bardziej narażeni jesteśmy na działania hakerów, niebezpieczeństwa związane z wykradaniem tożsamości czy zagrożenia płynące z otwierania niebezpiecznych witryn.

Tak jak wiele ludzi, tak wiele potrzeb w tym aspekcie. Są tacy, którym zależy na globalnej ochronie komputera i rodziny przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi w formie wszechstronnego pakietu. Są i tacy, którzy zadowalają się jednym sprawnym programem antywirusowym, chroniącym komputer w dziedzinach, szczególnie ważnych dla danego użytkownika. Inni kładą nacisk na ochronę tożsamości w Internecie i funkcje antyspamowe . Z czego zrezygnować? A może warto wybrać ochronę globalną? Jak określić te wymagania i wybrać coś dla siebie?
Firma Panda Security rozumie te potrzeby, dlatego oferuje swoim użytkownikom trzy opcje ochrony: Panda Global Protection 2013, Panda Internet Security 2013, Panda Antivirus Pro 2013.
Panda Global Protection
2013 to globalne zabezpieczenie przed wszelkimi zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Jest to gwarancja pełnego komfortu i bezpieczeństwa podczas operacji w bankowości online czy podczas robienia zakupów internetowych. Zaawansowane funkcjonalności, takie jak szyfrowanie i trwałe usuwanie plików gwarantują ochronę all inclusive. Panda Internet Security 2013, dzięki intuicyjnej instalacji, absolutnie dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Dzięki zintegrowanej funkcji chmury (cloud) szybko i skutecznie pozbywa się wszelkich wirusów i zagrożeń internetowych. Panda Antivirus Pro 2013 obejmuje cztery najważniejsze filary ochrony komputera: kolektywną inteligencję, tryb gier/multimediów, zaawansowaną ochronę antywirusową oraz firewall.

Czy można odmówić Pandzie, że przygotowała dobry pakiet na rok 2013 ? Nie, zresztą w ogóle nie można odmawiać Pandzie…spójrzcie sami.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?