poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoft OfficePomóż udoskonalić MS Office

Pomóż udoskonalić MS Office

Microsoft rozpoczął program beta testów przygotowywanej wersji pakietu biurowego Office.

Program beta testów

Zespół firmy Microsoft, opracowując najnowszą edycję pakietu Office, postanowił skorzystać z opinii jego użytkowników. Mają one mieć decydujący wpływ na ostateczny kształt programów – poprawę ich wydajności, funkcjonowania dostępnych usług czy wyeliminowania ewentualnych niedociągnięć – przed ich oficjalną premierą i wprowadzeniem na rynek.

Testy wersji beta dotyczą całej rodziny programów Office – Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Visio, Access, Publisher i Outlook oraz usług Exchange, SharePoint, Project i innych usług w chmurze.

Zgłoś swoją kandydaturę

Przygotowany został specjalny program testowania wersji beta, w którym mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Ostatecznie jednak nie każdy otrzyma możliwość korzystania z programów i ich opiniowania. To zespół Microsoft, po przeanalizowaniu wypełnionych przez uczestników ankiet, wybierze ostateczną grupę testujących.

W testach mogą wziąć udział zarówno użytkownicy indywidualni, jak i biznesowi. Kandydaci przyjęci do programu zostaną o tym poinformowani drogą mailową.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?