niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPanda SecurityPomóż udoskonalić Panda Global Protection 2016

Pomóż udoskonalić Panda Global Protection 2016

Laboratorium Panda Security udostępniło pakiet antywirusowy Panda Global Protection 2016 w wersji beta.

Testuj i wygrywaj nagrody

Już dziś użytkownicy zainteresowani kolejną edycją kompleksowego, najbogatszego zestawu narzędzi zabezpieczających od Panda Security mogą poznać jego nowe funkcje i ich działanie. Na stronie producenta udostępniono wersję testową Panda Global Protection 2016, którą można pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu. Jak co roku specjaliści Panda liczą na komentarze, wskazówki i uwagi dotyczące najnowszych rozwiązań, w jakie wyposażono oprogramowanie, dzięki czemu możliwe będzie udoskonalenie tworzonego pakietu, wyeliminowanie ewentualnych błędów oraz jeszcze lepsze spełnienie oczekiwań klientów.

Jak zawsze jednak instalacja programów beta zalecana jest dla zaawansowanych użytkowników i na urządzeniach, na których nie są przechowywane ich najważniejsze dane. Wersje testowe antywirusów nie są ostatecznymi, mogą być niestabilne, powodować problemy z komputerem, a także nie zapewniają pełnej ochrony, tak jak ostateczna wersja programu, który trafi na rynek.

UWAGA! To już tradycja w Panda Security – dla najlepszych testerów producent oprogramowania przygotował nagrody (1 nagroda główna – 600 euro, 9 nagród w wysokości 200 euro oraz 250 rocznych subskrypcji Panda Global Protection 2016 dla 5 urządzeń).

Nowości w Panda Global Protection 2016

W najnowszej wersji pakietu znajdzie się kilka zupełnie nowych funkcji i narzędzi, które mają zagwarantować jeszcze większy zakres ochrony dla stosujących go właścicieli urządzeń. Z kolei dotychczasowe rozwiązania zostały udoskonalone i unowocześnione w trakcie prac nad wersją 2016. Między innymi zmienił się interfejs użytkownika, ujednolicony dla wszystkich produktów Panda, przejrzysty, czysty i ułatwiający obsługę.

Wśród nowości pojawił się moduł zabezpieczający dodatkowo sieć Wi-Fi przed próbami włamań i ataków, identyfikujący i eliminujący wszelkie luki w sieci lokalnej. Panda Global Protection 2016 oparty jest również na przełomowym, innowacyjnym silniku, który zapewnia niespotykany do tej pory zakres ochrony przed zagrożeniami internetowymi, nawet tymi najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi (czego najlepszy przykład mamy w ostatnich testach antywirusów, w których programy Panda wyposażone w inteligentny silnik XMT osiągają czołowe wyniki w zakresie skuteczności zabezpieczeń).
Nie bez znaczenia jest również zestaw narzędzi optymalizujących wydajność komputera. Dzięki pakietowi urządzenie nie tylko będzie doskonale chronione, ale również będzie działało jeszcze lepiej niż do tej pory. A to wszystko dzięki PC Tune Up, który czyści zawartość urządzenia ze zbędnych elementów oraz wybiera programy, które powinny uruchamiać się podczas startu systemu.

Panda Global Protection 2016 będzie w pełni kompatybilny z systemem Windows 10.

Źródło: www.pandasecurity.com/promotions/betatest/

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?