piątek, 14 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAVGPremiera w Omegasoft! Poznajcie produkty AVG!

Premiera w Omegasoft! Poznajcie produkty AVG!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi programami w naszym sklepie – pakietami antywirusowymi AVG.

AVG – wreszcie w Omegasoft

avg-boxesFirma AVG to jeden z czołowych producentów oprogramowania antywirusowego, ale również twórca technologii zabezpieczenia tożsamości i danych w Internecie oraz rozwiązań dotyczących optymalizacji wydajności urządzeń i przygotowywania kopii zapasowych danych. Jej siedziba znajduje się w Holandii, lecz początki sięgają początków lat 90-tych ubiegłego wieku w Czechosłowacji.

AVG przywiązuje ogromne znaczenie do tworzenia globalnej, zaufanej i zaangażowanej społeczności, która aktywnie bierze udział we wspólnym zwalczaniu szkodliwych programów i innych zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu. I trzeba przyznać, że ten plan realizowany jest znakomicie. Według najnowszych danych już ponad 188 milionów użytkowników z całego świata tworzy ową sieć AVG.

Oprogramowanie antywirusowe AVG cieszy się od wielu lat zasłużoną renomą i zainteresowaniem użytkowników. Dzieje się tak nie bez powodu – pakiety wyróżniane są licznymi nagrodami i wyróżnieniami zarówno przez branżowe pisma, jak i niezależne ośrodki przeprowadzające testy skuteczności programów (warto tu wspomnieć choćby ostatnie wyniki badania Virus Bulletine, gdzie AVG AntiVirus uzyskał jeden z najlepszych rezultatów).

Ochrona AVG dla Windows

Wśród pakietów AVG, jakie pojawiły się w naszym sklepie znajdują się klasyczne rozwiązania dla urządzeń z systemem Windows. Podstawowy zakres ochrony zapewnia AVG Antivirus, który skutecznie chroni przed najnowszymi zagrożeniami internetowymi – wirusami, spyware, rootkitami i innymi rodzajami szkodliwych programów. Gwarantuje też bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu – skanuje zawartość stron www (w tym serwisów społecznościowych), bada zawartość pobieranych i instalowanych plików oraz wiadomości e-mail. W szczególny sposób dba także o tożsamość oraz dane użytkowników, m.in. oferując szyfrowany sejf do przechowywania najważniejszych dokumentów, a także narzędzie do efektywnego usuwania plików z komputera. Oprogramowania AVG opera się na chmurze, dzięki czemu nie wpływa na wydajność chronionego urządzenia i nie powoduje uciążliwych spowolnień.

Rozszerzony zakres ochrony zapewnia z kolei AVG Internet Security – pakiet, który oprócz wszystkich narzędzi dostępnych w podstawowym AVG Antivirus, obejmuje także dodatkową, rozbudowaną zaporę ogniową, zapobiegającą dostępowi do danych niepowołanym osobom. Szczególnie ważne dla wygody i bezpieczeństwa użytkowników jest także narzędzie Anti-Spam oraz akcelerator pozwalający wykorzystywać pełną szybkość łącza internetowego.

AVG Antivirus i AVG Internet Security przeznaczone są do użytku domowego lub dla niedużych firm, na urządzenia z systemem Windows na 1, 3, 5 lub 10 stanowisk komputerowych.

Maksymalna ochrona AVG dla nieograniczonej liczby urządzeń

AVG przygotowało jednak również zupełnie nowe i wyjątkowe pakiety, które dostępne są dla użytkowników domowych i mogą być wykorzystywane na nieograniczonej liczbie urządzeń stacjonarnych i mobilnych z systemem Windows, Mac i Android. Gwarantują one komfortowe zarządzanie ustawieniami ochrony na wszystkich sprzętach przy pomocy tylko jednego z nich.

Pierwszym z tych pakietów jest AVG Protection, który zapewnia wszechstronną ochronę, dopasowaną do wszystkich urządzeń. Wśród nich są wszystkie funkcje znane z pakietu AVG Internet Security dla komputerów Windows, zestaw narzędzi antykradzieżowych i blokad dla smartfona lub tabletu oraz pakiet ochronny dla Mac.

Drugim programem dla wszystkich posiadanych domowych urządzeń jest AVG Ultimate i jest to najbardziej zaawansowany pakiet ochronny AVG. Łączy w sobie wszystkie zalety AVG Protection z dodatkowymi funkcjami, które mają na celu poprawę działania sprzętu, ich wydajności oraz żywotności baterii, umożliwiające dłuższą pracę i korzystanie z urządzeń przenośnych.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?