niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneProgramy Website X5 już w omegasoft.pl

Programy Website X5 już w omegasoft.pl

W naszym sklepie można już zakupić niezawodne oprogramowanie do tworzenia stron internetowych – Website X5.

evotop1Website X5 od Incomedia

Programy Website to sztandarowe produkty włoskiej firmy Incomedia, specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania komputerowego, zwłaszcza rozwiązań internetowych oraz mobilnych. Skierowane są one zarówno do konsumentów, jak i odbiorców biznesowych i placówek edukacyjnych.

Firma ta została utworzona w 1998 roku i jej ponad piętnastoletnie doświadczenie oraz wkład w rozwój technologii multimedialnych pozwoliło ugruntować pozycję jednego z liderów wśród twórców tego rodzaju oprogramowania. Incomedia w swych rozwiązaniach kładzie nacisk na innowacyjność i prostotę. Dzięki stworzonym w jej laboratoriach programom użytkownicy mogą osiągnąć szybko i łatwo profesjonalne rezultaty.

Website X5 – łatwe i precyzyjne tworzenie witryn internetowych

Wśród produktów Incomedia największą popularność zyskały pakiety Website, służące do tworzenia witryn internetowych, blogów czy sklepów online. Obejmują one wszystkie funkcje przydatne zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Są łatwe w użyciu i cieszą się zaufaniem specjalistów i odbiorców. Pakiety dostępne są w 17 wersjach językowych, można je kupić w ponad 40 krajach.

Najnowsze wersje – Website X5 11 – pozwalają na stworzenie strony internetowej w 5 prostych krokach:

  1. Wybór wzorca graficznego spośród dostępnych w programie szablonów
  2. Zaprojektowanie struktury witryny
  3. Zamieszczenie treści na stronach
  4. Nadanie stronom indywidualnego charakteru
  5. Publikacja witryny w Internecie

Różnorodne pakiet Website X5

W sprzedaży dostępnych jest kilka rodzajów pakietów Website X5, różniących się wyposażeniem i możliwościami, tak aby każdy użytkownik wybrał najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Website X5 Home 11 to idealne narzędzie dla początkujących twórców stron www, którzy chcą przygotować prostą, lecz funkcjonalną witrynę internetową. Z jego pomocą bez trudu poradzą sobie nawet ci użytkownicy, którzy nie mają żadnego doświadczenia w projektowaniu stron, ani nie znają języka HTML. Program zapewnia szeroki wybór 250 gotowych do użycia modyfikowalnych wzorców graficznych, funkcję edycji i obróbki zdjęć oraz grafiki, narzędzia do importowania filmów (także YouTube™), muzyki i animacji Flash™, narzędzia do tworzenia przycisków oraz mechanizm FTP do publikowania witryn.

Kolejny pakiet – Website X5 Compact 11 – to nieco bardziej rozwinięty pakiet, umożliwiający przygotowanie stron internetowych oraz blogów. Oprócz zestawu najważniejszych narzędzi wyposażony został w obszerniejszy pakiet wzorców graficznych (ponad 500), możliwość projektowania imponujących  galerii zdjęć oraz tworzenia blogów z transmisją dźwięku i obrazu.

Z pomocą Website X5 Evolution 11 użytkownicy stworzą w pełni funkcjonalną i czytelną stronę www, blog oraz sklep internetowy obsługujący różne rodzaje płatności. Program umożliwia przygotowanie księgi gości i kanałów RSS, formularzy wiadomości e-mail z filtrami antyspamowymi, pól serwisów społecznościowych, galerii zdjęć z obsługą ekranów dotykowych, witryny w wielu językach. Wykorzystując możliwości pakietu użytkownicy z łatwością zintegrują sklep z bazami danych i ograniczą klientom dostęp do obszarów zastrzeżonych. Website X5 Evolution 11 dostosowuje także stronę internetową do obsługi na urządzeniach mobilnych oraz optymalizuje ją dla SEO i statystyk.

Najbogatszy, najbardziej zaawansowany program – Website X5 Professional 11 – umożliwi nie tylko stworzenie stron, blogow i sklepów online według własnego pomysłu (tak jak Website X5 Evolution 11), ale również przygotuje w pełni funkcjonalną wersję sklepu przeznaczonego dla urządzeń przenośnych. Oprócz tego oferuje obsługę kuponów rabatowych w sklepie, zdalny panel sterowania do administrowania witryną i aktualizację online treści obiektów dynamicznych. Dodatkowo chroni także użytkowników tworząc kopie zapasowe.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi możliwościami pakietów Website X5.
Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?