niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAcronisAcronis w wersji elektronicznej - szybko, tanio i bezpiecznie.

Acronis w wersji elektronicznej – szybko, tanio i bezpiecznie.

Wprowadziliśmy do naszego asortymentu kolejne produkty w wersji elektronicznej – czyli nie tracisz czasu na przesyłkę i zaraz po kupieniu programu otrzymujesz link do programu wraz z kluczem rejestracyjnym. Każdy ceni swój czas a to najlepszy sposób na szybkie i bezpieczne zakupy a co za tym idzie tańsze gdyż nie tracisz na przesyłkę :) Zapraszamy do sklepu!

 

Acronis Disk Director 11 Home to zupełnie nowa wersja najbardziej uniwersalnego programu do zarządzania dyskami dostępnego na rynku. Jeśli poważnie myślisz o maksymalnym wykorzystaniu dysku i bezpieczeństwie danych, masz teraz do dyspozycji niezwykle łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia partycji dysków twardych oraz do zmiany rozmiaru, przenoszenia i scalania partycji bez ryzyka utraty danych.
 

Acronis Backup & Security 2010 to dostępny w ramach subskrypcji, w pełni funkcjonalny pakiet do ochrony komputerów osobistych. Zabezpiecza on komputery przed zagrożeniami wewnętrznymi mogącymi spowodować utratę danych, a także przed zagrożeniami zewnętrznymi, które mogą doprowadzić do uszkodzenia danych i systemu.
 

Acronis True Image 11.0 Home pozwala na tworzenie obrazów dysków twardych oraz przywracanie danych komputera, łącznie z systemami operacyjnymi, aplikacjami oraz innymi danymi w przypadku wystąpienia awarii komputera lub ataku wirusa bez konieczności ponownej instalacji systemu operacyjnego!
 

Program Acronis True Image Home 2011, oparty na opatentowanych technologiach Acronis do wykonywania obrazów dysku i przywracania systemu od podstaw, umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne tworzenie kopii zapasowych systemów, aplikacji, ustawień i danych osobistych oraz ich odzyskiwanie w razie awarii. W intuicyjnym interfejsie graficznym można łatwo określić miejsce tworzenia kopii zapasowych komputera – dysk lokalny lub magazyn online – oraz częstotliwość tego procesu.
 

Program Acronis True Image Home 2010 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemów, aplikacji, ustawień i plików osobistych. W intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce i częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.
Sprawdź i przekonaj się sam ile możesz zaoszczędzić czasu i pieniędzy!
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?