niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAcronisZabezpiecz dane z Acronis True Image 2016

Zabezpiecz dane z Acronis True Image 2016

Premiera w Omegasoft! Najnowsza wersja  programu do tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu Acronis True Image już w sprzedaży.

Kopie zapasowe danych z Acronis True Image 2016

register-header-picDziś coś specjalnego dla wszystkich, którzy chcą jeszcze skuteczniej zadbać o bezpieczeństwo swoich najcenniejszych danych. Jeśli przechowujecie na swoich komputerach zdjęcia, filmy czy dokumenty, których odtworzenie w razie awarii urządzenia byłoby niemożliwe, albo chcielibyście mieć pewność szybkiego i bezproblemowego przywrócenia systemu na dowolnym komputerze to Acronis True Image jest dla Was najlepszym zabezpieczeniem.

Ten łatwy w obsłudze, niewymagający doświadczenia ani dodatkowych umiejętności program umożliwia wygodne tworzenie kopii zapasowych danych oraz ich proste przywracanie. Pozwala on zapisać na dysku zewnętrznym lub w schowku w chmurze wybrane pliki lub foldery, partycje lub zawartość całych dysków. Umożliwi to ich przywrócenie w razie przypadkowego usunięcia lub awarii urządzenia. Co więcej, użytkownicy mogą zachować obrazy dysków wraz z systemami operacyjnymi, aplikacjami, wszystkimi danymi oraz indywidualnymi ustawieniami. Dzięki temu bez konieczności instalowania od początku systemu operacyjnego można szybko przywrócić stan urządzenia sprzed nawet poważnej awarii i bez trudu rozpocząć ponowne korzystanie z niego.

Szybkie odzyskiwanie danych i przywracanie systemu

Acronis True Image 2016 zachowuje aż 20 ostatnich wersji systemu i pozwala wybrać, która z nich ma zostać odzyskana. Program działa jeszcze szybciej niż dotychczas, m.in. dzięki tworzeniu przyrostowych kopii zapasowych, obejmujących zmiany, jakie nastąpiły po przygotowaniu ostatniej z nich. Dla większego komfortu pozwala zarówno na kompleksowe przywracanie całego systemu, jak i wybranych plików lub folderów.

Z pomocą Acronis True Image 2016 nie tylko w pełni ochronicie swoje dane, ale również przywrócicie cały system i wszystkie dane wraz z indywidualnymi ustawieniami na innym komputerze. Zakup lub wymiana sprzętu nie będą wiązały się już z długą instalacją systemu i aplikacji oraz ich konfiguracją.

Tegoroczna edycja Acronis True Image współpracuje ze wszystkimi wersjami systemu Windows – XP, 7, 8, a także najnowszym Windows 10. Oprogramowanie przeznaczone jest również dla urządzeń Mac.
Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?