wtorek, 27 lutego, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaF-SecureF-Secure SAFE ochroni Windows 10

F-Secure SAFE ochroni Windows 10

Uaktualniona wersja usługi F-Secure SAFE będzie wspierać najnowszą edycję systemu Microsoft – Windows 10.

F-Secure SAFE ochroni również użytkowników Windows 10

fsecurewin10F-Secure SAFE to oprogramowanie zapewniające łatwą obsługę oraz kompleksowe rozwiązania zabezpieczające przed zagrożeniami internetowymi. Skutecznie chroni ono urządzenia, rodzinę oraz cyfrowe życie użytkowników.

Producent F-Secure zapewnił, że jego flagowy produkt zapewniający użytkownikom złożoną, wielowarstwową ochronę w czasie rzeczywistym, będzie również idealnym rozwiązaniem dla nowego Windows 10. Niedawno bowiem została udostępniona aktualizacja tego popularnego oprogramowania, która pozwoli na współpracę z urządzeniami wyposażonymi w zapowiadany system Microsoft. Dzięki temu wszyscy użytkownicy planujący zmienić swój system operacyjny na Windows 10 zaraz po jego premierze pod koniec lipca, mogą być spokojni o bezpieczeństwo i korzystać z najlepszej ochrony zapewnianej przez F-Secure SAFE.

Aktualizacja F-Secure SAFE dla Windows

Aktualizacja, oprócz wsparcia dla Windows 10, wprowadza nowe narzędzie rozszerzające zakres oferowanej przez oprogramowanie F-Secure ochrony. Mowa tu o Network Checker – kontrolerze sieci – dostępnym dla komputerów z systemem Windows. To innowacyjne rozwiązanie podczas łączenia z Internetem weryfikuje ustawienia sieci, z której korzystają użytkownicy. W ten sposób upewnia się, że jej konfiguracja nie została zmieniona w taki sposób, aby narazić i ułatwić przeprowadzenie ataków przez niepowołane osoby. Funkcja ta jest aktywna gdziekolwiek znajdują się użytkownicy i z jakiej sieci korzystają – publicznego Wi-Fi w kawiarni, na dworcu czy w środkach komunikacji publicznej. To kolejna, zaawansowana warstwa ochrony, gwarantująca większe bezpieczeństwo podczas łączenia się z nieznanymi sieciami.

Nowe funkcje dla Mac, iOS i Android

To bieżące uaktualnienie F-Secure SAFE przynosi nowości również dla użytkowników innych komputerów niż wyposażonych w Windows. Pojawiły się także ulepszenia dla urządzeń Mac, iOS oraz Android, jeszcze bardziej niż do tej pory opierające działanie programu na chmurze, a co za tym idzie lżejsze dla urządzeń i najbardziej aktualne. Mowa tu zwłaszcza o skanowaniu w chmurze opartym na systemie reputacji plików i stron internetowych w czasie rzeczywistym dla Mac, nowej generacji skanera w chmurze dla systemu Android oraz nowej, bardziej użytecznej wersji Kontroli rodzicielskiej dla iOS i Android.

 

Źródło: f-secure.com

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?