niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMagixCzaruj swoje zdjęcia i filmy z oprogramowaniem MAGIX !

Czaruj swoje zdjęcia i filmy z oprogramowaniem MAGIX !

Jak bogate są Wasze biblioteki multimedialne ? Dziesiątki katalogów z podróży, imprez, uroczystości pełnych zdjęć i filmów, z których nie pamiętacie nawet połowy ? Zakopane2000, Urodziny_Marek, Nowy Folder…tak, a wszystko na pulpicie w folderze Zdjęcia. Nie przejmujcie się, to zupełnie normalne. Nadchodzi jednak wiosna i warto zrobić przysłowiowe porządki również na dyskach, szczególnie że może z nich powstać coś ciekawego. Tylko jak się za to zabrać ?

 

 

 

 

 

Z pomocą przychodzi oprogramowanie firmy MAGIX. Do wyboru w zależności od potrzeb i zaawansowania użytkownika :

  • MAGIX FotoStory na CD & DVD 10 – edytor prezentacji zdjęciowych dla początkujących
  • MAGIX Video easy 3 HD – edytor filmowy dla początkujących
  • MAGIX Video deluxe MX 18– rozbudowany edytor filmowy dla ambitnych
  • MAGIX Video deluxe MX 18 Plus – wersja bogatsza, wzbogacona o dodatkowe opcje i biblioteki

 

 

MAGIX FotoStory na CD & DVD 10 to oprogramowanie przeznaczone dla osób chcących stworzyć ciekawą prezentację swoich zdjęć. Kreator jest bardzo intuicyjny i pozwoli nam z przyjemnością odświeżyć wspomnienia dając im jednocześnie szansę na drugie życie. Wyposażony w wiele przydatnych funkcji i efektów MAGIX FotoStory potrafi zamienić z niewielką pomocą nawet pozornie nudne zdjęcia z wyjazdów w interesującą historię, którą z dumą pokażesz swoim znajomym i rodzinie. Program przeznaczony również dla dzieci, w których obudzi zmysł twórczy i może być pierwszym stopniem wtajemniczenia w świat edytorów prezentacji i grafiki.

 

 

MAGIX Video easy 3 HD jest prostym edytorem filmowym dedykowanym dla wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z filmem, a boją się rozbudowanych opcji i menu  przypominającego kokpit samolotu. Nic z tych rzeczy, MAGIX Video easy 3 HD jak sama nazwa wskazuje jest łatwy w obsłudze i każdy bez jakichkolwiek umiejętności będzie mógł stworzyć ciekawa produkcję. Ile masz w kolekcji filmów z telefonu, kamery lub innych urządzeń przenośnych z którymi chciałbyś coś zrobić, bo nadają się do „cenzury” albo edycji ? Chciałbyś efektownie zwolnic upadek kumpla podczas imprezy, dodać jakiś komentarz audio do czyjeś wpadki, wyciąć niewygodny fragment lub zostawić ten najważniejszy ? Te i wiele innych przydatnych funkcji wzbogaconych o pomocne szablony i biblioteki znajdziesz w programie MAGIX Video easy 3 HD.

 

MAGIX Video deluxe MX 18 to program stworzony dla osób chcących rozwinąć skrzydła na polu edycji i montażu filmów. Dzięki jednemu tylko programowi będziesz mógł zamienić swój materiał filmowy w prawdziwe produkcje filmowe, tak jakby pracowali nad nimi montażyści, dźwiękowcy i specjaliści od efektów specjalnych. Jest to bowiem kombajn, który przeniesie Cię do filmowej kuchni dając do ręki pełen wachlarz narzędzi w bardzo intuicyjnym interfejsie. Pomocny asystent pomoże Ci w obsłudze programu pokazując jak do maksimum wykorzystać jego możliwości, a jest w czym wybierać. Bardzo bogata biblioteka multimediów i efektów oraz Twoja wyobraźnia może przynieść nieoczekiwane efekty. Do kolejnych oscarowych nominacji pozostało trochę czasu. Powalcz o statuetkę z MAGIX Video deluxe MX 18 [czytaj więcej]

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?