poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyKaspersky Pure 3.0 Produktem Roku 2014

Kaspersky Pure 3.0 Produktem Roku 2014

Kompleksowy pakiet antywirusowy Kaspersky Pure 3.0 został wybrany Produktem Roku 2014 miesięcznika CHIP.

Pure-produkt-rokuJak co roku w Warszawie odbyła się gala Tech Trendy, organizowana przez redakcje czasopism Chip oraz CRN. W jej trakcie zostały wręczone prestiżowe wyróżnienia Produkt Roku 2014. Nagrodę otrzymały najlepsze produkty elektroniczne i komputerowe, wybrane w plebiscycie czytelników spośród nominowanych przez specjalistów magazynu Chip.

Wyróżnienia przyznano w 20 kategoriach, m. in. Karty graficzne, Monitory, Aparaty cyfrowe czy Notebooki. Wśród nich znalazła się również nagroda Produkt Roku 2014 dla Programu antywirusowego, którą otrzymał Kaspersky Pure 3.0. Wszyscy zwycięzcy otrzymali niezwykłe statuetki wydrukowane na drukarce 3D.

Kaspersky Pure 3.0 to pełne i wszechstronne narzędzie, gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo komputera i jego użytkowników. Program zapewnia kompleksową ochronę danych podczas zakupów online lub korzystania z bankowości internetowej. Dba o zabezpieczenie prywatności i tożsamości użytkowników w sieci oraz zapobiega utracie danych (takich jak dokumenty, pliki muzyczne, zdjęcia lub hasła). Dzięki technologii ochrony w rzeczywistym czasie, błyskawicznie reaguje na wszelkie zagrożenia i próby instalowania szkodliwego oprogramowania. Jednocześnie nie spowalnia systemu i pozwala cieszyć się w pełni z możliwości urządzenia.

Źródło: chip.pl

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?