poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoft OfficeOmegasoft prezentuje: Office 365 Personal

Omegasoft prezentuje: Office 365 Personal

Office365boxPLNajnowszy pakiet biurowy firmy Microsoft – Office 365 Personal – można już kupić w naszym sklepie.

Office 365 Personal to długo oczekiwana usługa, umożliwiająca użytkownikom indywidualnym korzystanie z najnowszych wersji aplikacji oraz dodatkowych funkcji nie tylko na komputerze domowym, ale również na urządzeniach mobilnych. Pozwala ona na komfortową pracę oraz dostęp do różnorodnych dokumentów w każdym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Do niedawna subskrypcja Office 365 była dostępna wyłącznie dla firm, jednak producent, dbając o potrzeby i oczekiwania innych grup, przygotował także pakiety przeznaczone dla użytkowników domowych.

Usługa Office 365 Personal obejmuje najtańszy roczny dostęp do pełnych i aktualnych edycji (2013) niemal wszystkich programów Office – Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access – oraz wielu dodatkowych funkcji internetowych. Posiadacze pakietu otrzymują także dodatkowe 20 GB bezpłatnej pamięci online (oprócz standardowych 7 GB), a nawet 60 darmowych minut na połączenia na numery stacjonarne i komórkowe w 60 krajach przez Skype. Wszystkie funkcje i aplikacje są automatycznie aktualizowane w okresie subskrypcji; w razie jakichkolwiek problemów użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej specjalistów Microsoft.

Z tych wszystkich narzędzi i funkcji można korzystać przez 12 miesięcy na jednym komputerze (PC lub Mac) oraz jednym tablecie (z systemem Windows lub iPadzie). Dodatkowo uzyskują oni dostęp do aplikacji i dokumentów na smartfonach (Android, Windows Phone i iPhone).

Zapraszamy do zapoznania się z tym i innymi pakietami biurowymi Office w sklepie Omegasoft:

https://www.omegasoft.plhttps://www.omegasoft.pl/Microsoft/Office-dla-Uzytkownikow-Domowych

https://www.omegasoft.pl/Microsoft/Office

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?