poniedziałek, 4 marca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoftKolejna nowość w Omegasoft.pl – Windows 10!

Kolejna nowość w Omegasoft.pl – Windows 10!

Premiera najnowszej wersji najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego już za nami. Teraz możecie go kupić również w naszym sklepie.

Windows 10 – intuicyjny i przyjazny dla użytkowników

win10-blogTegoroczna edycja systemu Windows łączy w sobie najlepsze cechy jego poprzedników – przejrzystą organizację i ulubione rozwiązania Windows 7 z szybkością pracy i możliwościami Windows 8. Jego obsługa, korzystanie z funkcji i narzędzi oraz zainstalowanych aplikacji nie sprawia żadnego kłopotu również tym, którzy z Windowsem nie mieli do tej pory do czynienia.

Do najbardziej oczekiwanych zmian należy przywrócenie przycisku Menu Start, ułatwiającego zarządzanie swoim urządzeniem i błyskawiczny dostęp do wszystkich potrzebnych programów i funkcji. Nowy system to także szybsze uruchamianie oraz wybudzanie, szczególnie ważne dla mniej cierpliwych użytkowników.

Windows 10 umożliwia komfortowe korzystanie ze wszystkich rodzajów urządzeń w sposób najwygodniejszy dla ich właścicieli. Idealnie dopasowany do każdego rodzaju ekranu, w tym dotykowego, pozwala bez trudu kontynuować pracę w dowolnym miejscu i czasie. Oprócz tego ułatwia i usprawnia jednoczesne wykonywanie wielu zadań dzięki doskonałemu zarządzaniu pulpitem, tworzeniu wirtualnych pulpitów oraz wygodnemu korzystaniu z kilku aplikacji na ekranie.

Najlepsze rozwiązania Windows 10

win10-blog2System Windows 10 wyposażony jest w wyjątkową, przełomową przeglądarkę internetową Microsoft Edge. Z jej pomocą już na wyświetlanych stronach www można wykonywać własne zapiski lub notatki oraz błyskawicznie przejść do wykonywania zadań wykorzystując informacje znalezione w sieci. Jeszcze większe możliwości daje inteligentna funkcja Cortana, która w trakcie korzystania z urządzenia poznaje potrzeby użytkowników, tak aby najlepiej dopasować działanie systemu do ich potrzeb oraz natychmiastowy dostęp do najważniejszych opcji podczas przeglądania stron internetowych. Niestety narzędzie to nie jest jeszcze dostępne dla polskich użytkowników Windows 10.

Nowy system oferuje także bezpieczny schowek w chmurze OneDrive, służący do przechowywania najważniejszych i trudnych do odtworzenia plików – zdjęć, filmów czy dokumentów. Umożliwia on także korzystanie na komputerze z funkcji konsoli Xbox i usługi Xbox Live oraz dostęp do nowego Sklepu Windows oferującego gry, programy telewizyjne, muzykę, filmy oraz aplikacje.

 

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?