niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneNowa wersja! ABBYY FineReader 10 Home Edition

Nowa wersja! ABBYY FineReader 10 Home Edition

Najnowsza wersja programu OCR przeznaczona TYLKO do użytku domowego – ABBYY FineReader 10 Home Edition dostepna w sprzedaży!

Program ABBYY FineReader 10 Home Edition do automatycznego wprowadzania tekstu drukowanego do komputera, pozwala wyeliminować ręczne przepisywanie tekstów i zwiększa wydajność pracy z dokumentami – przy pojedynczej stronie A4 możemy zaoszczędzić około 30 minut. Ponadto nowa wersja ABBYY FineReader 10 Home Edition jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze, zapewniając nawet o 30 procent większą dokładność rozpoznawania w przypadku niskiej jakości wydruków, takich jak zdjęcia i aparatów cyfrowych i faksy.
W porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania, ABBYY FineReader 10 Home Edition zapewnia dużo lepsze wyniki przetwarzania zdjęć wykonanych za pomocą aparatów w telefonach komórkowych. Pozwala to na wykonanie zdjęcia tekstu lub dokumentu „w biegu”, o każdej porze i w dowolnym miejscu.
Nowa wersja! ABBYY FineReader 10 Home Edition

Nowością w programie ABBYY FineReader 10 Home Edition są funkcje upraszczające czytanie e-booków. Dzięki automatycznemu zapisywaniu rozdziałów książki jako pojedynczych plików HTML, czytelnik może z łatwością przechodzić od rozdziału do rozdziału, bez konieczności przewijania dużego dokumentu.

Nowa wersja programu – ABBYY FineReader 10 Home Edition przeznaczona tylko do użytku domowego, przekształca dokumenty papierowe, obrazy i zdjęcia z aparatu cyfrowego na  postać edytowalną. Rozpoznaje dokumenty  w 179 językach, precyzyjnie odtwarzając strukturę i formatowanie dokumentów. Dzięki dostępnym w programie FineReader menu „Szybkie zadania” przekształcenie strony z książki na edytowalny dokument Word możliwe jest za jednym kliknięciem!
W najnowszej wersji oprogramowania dokładność przekształcania tekstu na formę edytowalną wzrosła o 20% (w porównaniu z poprzednią wersją). Udoskonalenia te udało się  uzyskać dzięki zastosowaniu 3ciej generacji technologii ADRT.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?