poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneOmegasoft - opinie w serwisie Opineo.pl

Omegasoft – opinie w serwisie Opineo.pl

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie w niezależnym serwisie Opineo.pl. Zebraliśmy ich już prawie 1900! Przekonaj się jak Klienci oceniają współpracę z naszą firmą. :)

https://www.opineo.pl/opinie/omegasoft-pl

Jeżeli poszukujesz miejsca gdzie mógłbyś zakupić legalne oprogramowanie – dobrze trafiłeś :)

Kilka wybranych opinii:
secon
Zawsze kupuję aktualizację Panda, ale w tym sklepie pierwszy raz. Muszę przyznać, że jest to – jak do tej pory, najlepszy sklep, w którym kupowałem: szybko, najtaniej i pewnie. Pozdrawiam

Andrzej
transakcja przebiegła bez zadnych problemów. strona sklepu, porusznie się po nim bardzo czytelna i przyjazna. wszystko zadziałało. fakturę otrzymałem kurierem już drugiego dnia po transakcji. cena kupowanego przeze mnie oprogramowania – bardzo konkurencyjna. Polecam. Andrzej

Gregor
To kolejny zakup oprogramowania w Omegasoft. Tak samo jak za pierwszym razem – zdecydowani na usatysfakcjonowanie klienta. Co najważniejsze – pamiętaja o nim!

Jurek
Zakupiłem w wersji elektronicznej Acronis True Image Home 2011. Na stronie sklepu była informacja, że program zawiera dodatek Plus Pack, którego w rzeczywistości nie było, ponieważ wymaga on dodatkowej licencji. Swoją uwagę wysłałem mailem. Następnego dnia (i tu moje wielkie zdziwienie) oddzwonili, przeprosili za wprowadzenie w błąd w opisie programu. Dostałem propozycję zwrotu zapłaty, ale nie skorzystałem z niej niej. W ramach rekompensaty dostałem dodatkowy program z dużym upustem. Jak najbardziej polecam ten sklep. Dostawa błyskawiczna, kontakt z klientem świetny.
Oczywiście i nam zdarzają się drobne potknięcia jednak zadowolenie Klienta jest najważniejsze :)

Ilona
SUPER DOBRY sklep! Bardzo tanio, bardzo szybko i bez problemów! Jestem pozytywnie i bardzo miło zaskoczona jakością obsługi, cenami i szybkością dostarczenia produktu (od zakupu po płatność do dostarczenia wraz z fakturą mineła niespelna jedna minuta!!!:)) Serdecznie polecam:)

Już wystarczy. Pozdrawiamy! :)

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?