niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMagixMagix 2013. Przyjazna obróbka audio i video.

Magix 2013. Przyjazna obróbka audio i video.

magix2013

 

Za nami premiera nowych produktów z linii Magix:

  • Magix Video Deluxe 2013 Plus
  • Magix Video Deluxe 2013
  • Magix Video Easy 4 HD
  • Magix ratuj swoje kasety video 6 PL BOX
  • Magix Music Maker 2013
    Magix 2013 pobierz magix video 2013 download, magix 2013 download

Wszystkie z wprowadzonych produktów charakteryzują się innowacyjnością w dziedzinie edycji wideo. Magix Video Deluxe 2013 Plus i Magix Video Deluxe 2013 zostały wzbogacone o większą ilość ścieżek, szablonów i zaawansowanych funkcji. Ponad 50 nowości, a wśród nich m.in. renderowanie podglądu w projektach Stereo3D i MultiCam, nowy silnik kluczowania kolorem do dokładnego szparowania obiektów i skonsolidowana funkcja anti-spill dodają atrakcyjności wykonywanym projektom. Ponadto, zintegrowanie programów z innymi produktami Magix pozwala na złożone operacje i wielopłaszczyznowe działanie. Opcja przesyłania danych bezpośrednio do serwisów video lub na portale społecznościowe, a także na narzędzia przenośne daje wiele wyjątkowych możliwości dzielenia się wynikami pracy w programie z innymi.
Magix Video Easy 4 HD jest wyjątkowo prostym w obsłudze, wydajnym narzędziem do obróbki zdjęć i filmów. 10 nowych animowanych szablonów menu, zoptymalizowana funkcja zwolnionego tempa, rozbudowane funkcje nagrywania i zaawansowana obróbka dźwięku to tylko niektóre z opcji, w które został zaopatrzony Magix Video Easy 4 HD.

Natomiast Magix ratuj swoje kasety video 6 PL BOX jest gwarancją ochrony kaset VHS, które dzięki niemu zapisywane są na płytach DVD lub BLueRay.
Do wszystkich produktów najnowszej serii dołączany jest bezpłatny dodatek: Photo Manager MX Deluxe, program do efektywnej i prostej obróbki zdjęć.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY MAGIX

DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE !

magix 2013

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?