niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInnePatronujemy inicjatywie Totalna Metamorfoza Live! Bartka Popiela

Patronujemy inicjatywie Totalna Metamorfoza Live! Bartka Popiela

totalna metamorfoza live!Tym razem wpis nie o samym oprogramowaniu :) Od jakiegoś czasu obserwujemy pewnego człowieka – Bartka Popiela, który naszym zdaniem prowadzi świetne szkolenia z zakresu rozwoju osobistego (mieliśmy w nich okazję uczestniczyć :) ). Hasło na jego blogu: „Dobitnie, a czasem brutalnie o rozwoju osobistym i biznesie”  świetnie oddaje, czego możemy się spodziewać czytając jego publikacje i uczestnicząc w szkoleniach – dziś właśnie o tym drugim.

Bartek organizuje bardzo ciekawą inicjatywę o nazwie „Totalna Metamorfoza Live!„. To jednodniowe szkolenie, na którym można dowiedzieć się, co trzeba zrobić, żeby nasze marzenia i cele nabrały materialnej formy.
Nasz sklep też kiedyś był marzeniem, wizją, czymś odległym. Dzisiaj oferujemy wspaniałe produkty, które pomagają Wam pracować szybciej, łatwiej i bezpieczniej.

Spełniliśmy swoje marzenia o niepowtarzalnym miejscu w sieci i uważamy, że każdy, absolutnie każdy, powinien dążyć do spełnienia choćby jednego marzenia. Życie szybko przemija, zatem warto łapać byka za rogi. :)

Z własnego doświadczenia i opinii uczestników wiemy, że szkolenie Bartka jest naprawdę bardzo dobre, dlatego postanowiliśmy objąć tę akcję patronatem.

Dokładny plan szkolenia jest dostępny na stronie: http://totalnametamorfoza.pl/

Jeszcze mała niespodzianka:
KAŻDY, kto pojawi się u Bartka na szkoleniu, dostanie kupon rabatowy na oprogramowanie antywirusowe – Norton Internet Security 2013. Kupon będzie ważny do końca lipca 2013 :)

ZAPRASZAMY!

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?