środa, 17 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoft OfficePoznaj jako pierwszy nowości Office 365

Poznaj jako pierwszy nowości Office 365

Firma Microsoft przygotowała dla użytkowników pakietu Office 365 program First Release, zapewniający wcześniejszy dostęp do udoskonaleń i nowości przygotowanych przez producenta.

Wyjątkowe korzyści

365-officeUżytkownicy Office 365 mogą poznać przed innymi najnowsze rozwiązania stworzone w laboratoriach Microsoft. Dzięki przystąpieniu do programu First Release otrzymają oni dostęp do kolejnych istotnych udoskonaleń przed standardowym terminem rozpoczęcia ich dystrybucji. Aktualizacje zostaną udostępnione co najmniej dwa tygodnie wcześniej niż pozostałym użytkownikom Office 365, którzy nie skorzystali z możliwości przystąpienia do nowego programu.

Uruchomienie opcji First Release umożliwi zapoznanie się z nowymi funkcjami i narzędziami oraz przygotowanie się na zmiany zaprojektowane specjalnie dla profesjonalnego pakietu Office 365 oraz SharePoint Online i Exchange Online.Na razie First Release nie obejmuje aktualizacji Lync Online, Exchange Online Protection, Office 365 ProPlus i innych powiązanych usług.

Uruchomienie First Release

Z tego zupełnie nowego rozwiązania mogą skorzystać wszyscy subskrybenci Office 365. Wystarczy, że wyrażą chęć przystąpienia do First Release, wybierając odpowiednie ustawienia w panelu administracyjnym programu.

Marcin

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?