piątek, 14 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaG DataPremiera pakietów G Data 2015!

Premiera pakietów G Data 2015!

Najnowsza edycja pakietów bezpieczeństwa G Data 2015 – AntiVirus, InternetSecurity oraz TotalProtection – jest już dostępna w sprzedaży w sklepie Omegasoft.

gdata2015-boxesZa nami pierwsza z oczekiwanych premier na rynku oprogramowania antywirusowego. Niemiecki producent zaprezentował najnowszą edycję swoich flagowych pakietów antywirusowych – G Data 2015.

Oprogramowanie G Data opiera się na wyjątkowej technologii CloseGap, gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu pełnej wydajności komputera. Wykorzystuje ona najbardziej aktualne bazy sygnatur oraz analizuje zachowanie podejrzanego oprogramowania. Dzięki temu zapewnia ochronę przed najnowszymi, jeszcze nieznanymi zagrożeniami internetowymi.

Użytkownicy indywidualni mogą wybrać jeden spośród trzech rodzajów programów G Data, różniących się od siebie zakresem oferowanej ochrony i dostępnymi narzędziami. G Data Antivirus 2015 to podstawowe oprogramowanie, które zabezpiecza przed wirusami i chroni transakcje finansowe. Rozszerzony pakiet – G Data InternetSecurity 2015 – wyposażony jest dodatkowo w potężną zaporę sieciową (blokującą ataki hakerów), moduł Kontroli rodzicielskiej oraz chroniący przed wyłudzeniem danych system antyphishingowy. Kompleksowym i najbardziej wszechstronnym programem jest G Data TotalProtection 2015, który umożliwia maksymalną ochronę prywatnych danych (dzięki ich przechowywaniu w dodatkowo zabezpieczonym sejfie), a także zapobiega zainfekowaniu komputera wirusami znajdującymi się na urządzeniach zewnętrznych i nośnikach danych.

gdata-metamorfoza

Najważniejszymi nowościami oferowanymi przez wszystkie pakiety G Data 2015 jest pełna ochrona przed coraz groźniejszymi exploitami, wykorzystującymi luki w popularnych aplikacjach oraz zainstalowanych na urządzeniu programach. Oprócz tego udoskonalona została technologia Bank Guard, która dba o bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów online i korzystania z bankowości internetowej. Teraz chroni również przed keyloggerami – szkodliwym oprogramowaniem zbierającym informacje o wciskanych klawiszach podczas logowania do banków. Posiadacze nowego G Data TotalProtection będą mogli skorzystać także z możliwości tworzenia kopii zapasowych i przechowywania ich w chmurze. Pozwoli to przywrócić przypadkowo utracone dane i przechowywać je w bezpiecznym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najnowszego oprogramowania G Data 2015 w naszym sklepie:

https://www.omegasoft.pl/Gdata
Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?