niedziela, 23 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaPinnacle / AvidPremiera! Pinnacle Studio 17 już w sprzedaży!

Premiera! Pinnacle Studio 17 już w sprzedaży!

Najnowsze wersje programów Pinnacle Studio 17, Pinnacle Studio 17 Plus oraz Pinnacle Studio 17 Ultimate są już dostępne w sprzedaży w naszym sklepie!

Te precyzyjne narzędzia do tworzenia filmów pozwalają na realizowanie nawet najbardziej kreatywnych pomysłów i dopracowanie ich w nawet najdrobniejszych szczegółach. Jednocześnie są łatwe w obsłudze, nie wymagają od użytkowników fachowej wiedzy lub dużego doświadczenia i pozwalają zaoszczędzić czas potrzebny do stworzenia filmów. Z Pinnacle Studio 17 nawet przeciętny klip wideo stanie się zadziwiającym filmem!

pinnacle-17-studio-plProgramy Pinnacle Studio 17 został wyposażone w szereg nowych i udoskonalonych funkcji, które sprawiają, że tworzenie filmów staje się szybsze i łatwiejsze. Wbudowany organizer pozwala bez wysiłku importować zdjęcia, filmy i muzykę z dowolnego urządzenia, zmieniać je i ulepszać oraz zarządzać nimi. Użytkownik może więc zbudować własną bibliotekę z elementami gotowymi do wykorzystania przy aktualnych lub przyszłych zadaniach.

Nie sprawia też większego problemu edytowanie materiałów. Bogaty zestaw narzędzi pozwala m. in. na poprawianie, przycinanie, powiększanie i tworzenie panoramicznych zdjęć, korygowanie dźwięków oraz ulepszanie kolorów i stabilizację filmów.

Aby jeszcze bardziej usprawnić pracę, użytkownicy mogą przenosić potrzebne elementy korzystając  z metody „przeciągnij i upuść”. Projektowanie filmów jest łatwiejsze również dzięki funkcji Storyboard, pomagającej uporządkować kolejne ujęcia.

Materiały zgromadzone w programach można przechowywać w chmurze – użytkownicy mają do nich dostęp w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Efektami swojej pracy w każdej chwili mogą podzielić się, umieszczając film w serwisie Facebook czy YouTube.

Wśród najważniejszych nowości pakietów Pinnacle Studio 17 jest możliwość szybszego przetwarzania obrazu. Efekty pracy stają się widoczne błyskawicznie – renderowanie jest aż 10 razy szybsze niż do tej pory (w przypadku plików w formacie AVC).

Pinnacle Studio 17 to zestaw najważniejszych narzędzi do tworzenia filmów w technologii HD. Umożliwia pracę na osi czasu i obsługę 6 ścieżek. Podczas ich tworzenia, użytkownicy mają dostęp do bogatej bazy ponad 1500 efektów, szablonów oraz przejść między kolejnymi scenami.

Pinnacle Studio 17 Plus to bardziej rozbudowany pakiet, który pozwala na jednoczesną obsługę aż 24 ścieżek na osi czasu oraz tworzenie filmów w HD oraz w 3D. Wyposażony został w najnowszą funkcję Live Screen Capture, umożliwiającą zarejestrowanie interesującego obrazu wprost z ekranu i wykorzystanie go w projekcie. Użytkownicy mają również dostęp do bazy ponad 1800 efektów 2D i 3D.

Pinnacle Studio 17 Ultimate to profesjonalna aplikacja obejmująca najbardziej zaawansowane narzędzia. Dzięki nim bez trudu można stworzyć filmy w HD, 3D oraz w najwyższym standardzie 4K Ultra HD. Program obsługuje nieograniczoną liczbę ścieżek, co pozwala na stworzenie wyjątkowych, wielowymiarowych, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach filmów. Wśród nowości (oprócz Live Screen Capture) znajduje się iZotope Music & Speech Cleaner (usuwa niepotrzebne lub nieczyste dźwięki z nagrań). Pinnacle Studio 17 Ultimate obejmuje ponad 2000 efektów i szablonów 2D i 3D oraz zestaw nowych, profesjonalnych efektów Red Giant, stworzonych przez światowych liderów w tej dziedzinie.

pinnacle17studio

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Pinnacle Studio 17:

https://www.omegasoft.pl/Corel/Pinnacle-Studio-16/Pinnacle-Studio-17-PL-Box

https://www.omegasoft.pl/Corel/Pinnacle-Studio/Pinnacle-Studio-18-Ultimate-PL-Box

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?