niedziela, 21 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInnePremiera! ABBYY PDF Transformer+ już w sprzedaży!

Premiera! ABBYY PDF Transformer+ już w sprzedaży!

Najnowsza wersja programu ABBYY PDF Transformer+ jest już dostępna w sprzedaży w naszym sklepie!

abbyy_transformer-plusTen wyjątkowy program to idealne rozwiązanie dla osób często mających do czynienia z dokumentami w formacie PDF. Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie zapewnia wygodę i oszczędza czas pomagając w pracy i w nauce.

Użytkownicy ABBYY PDF Transformer+ bez żadnego dodatkowego oprogramowania mogą edytować treść (poprawiać błędy, dodać, usunąć i kopiować, zmieniać kolejność stron) oraz wyszukiwać fragmenty tekstu. Nowe funkcje programu umożliwiają współpracę z innymi osobami podczas tworzenia dokumentu PDF, pozwalają prowadzić interaktywna dyskusję, zamieszczać notatki i komentarze. Utworzone pliki mogą zostać dodatkowo zabezpieczone przed dostępem przez niepowołane osoby i ich modyfikacją.

ABBYY PDF Transformer+ to także narzędzie służące do konwersji plików PDF do innych popularnych formatów, np. .doc czy .txt. Co ważne, przekształcenie dokumentu nie zaburza jego oryginalnego układu graficznego.

pdf-transformer-plus

Program obsługuje wszystkie typy plików PDF, również „image-only” i skany. Z dokładnością do 99,8% odczytuje tekst zawarty w dokumencie, rozpoznając aż 189 języków.

pdf-transformer-plus2

Zapraszamy do zapoznania się ofertą ABBYY PDF Transformer+ w naszym sklepie:

https://www.omegasoft.pl/Abbyy/PDF-Transformer-Plus-PL-ESD

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?