niedziela, 21 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAcronisPremiera! Acronis True Image 2014 i Acronis True Image 2014 Premium już...

Premiera! Acronis True Image 2014 i Acronis True Image 2014 Premium już w sprzedaży!

Najnowsze wersje programów Acronis – True Image 2014 i True Image 2014 Premium – są już dostępne w sprzedaży w naszym sklepie!

Programy te to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo swoich komputerów oraz danych na nich zawartych. Umożliwiają stworzenie kopii zapasowych i przywrócenie danych w razie awarii komputera. Oparte są na cenionej, wielokrotnie nagradzanej technologii, zapewniającej najwyższą skuteczność i ochronę użytkowników.

acronis-true-famillyPakiety Acronis True Image pozwalają stworzyć kopie zapasowe całego systemu lub konkretnych plików oraz przywrócić konfigurację komputera, systemu operacyjnego, ustawień, aplikacji, poczty elektronicznej, muzyki, zdjęć, filmów i dokumentów. Kopie te mogą zostać zapisane na nośnikach danych – dyskach zewnętrznych, pamięciach USB i płytach CD/DVD, ale również w chmurze. Jednocześnie użytkownicy uzyskują roczny dostęp do specjalnie zabezpieczonego schowka online o pojemności 5 GB, w których mogą przechowywać najcenniejsze pliki lub przygotowane kopie zapasowe i do których mogą mieć dostęp w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Programy pozwalają także zaoszczędzić czas i miejsce w magazynie online. Po przeprowadzonych zmianach nie trzeba wykonywać nowej kopii zapasowej od początku; wystarczy zachować zmiany jakie nastąpiły od czasu utworzenia ostatniej kopii zapasowej.

Poza tym Acronis True Image 2014 dba o to, aby kopie zapasowe były aktualne, zapisując bieżące zmiany dokonywane na komputerze. Wskazane przez użytkowników pliki zostają automatycznie zsynchronizowane, dzięki czemu mogą mieć oni dostęp do najbardziej aktualnych wersji dokumentów na dowolnych urządzeniach (komputer PC, notebook, smartfon lub tablet z Android lub iOS).

Dodatkowo pakiet Acronis True Image 2014 Premium wyposażony jest w funkcję wygodnej migracji danych. Dzięki niej szybko i łatwo można przenosić pliki, foldery lub cały system na dowolny nowy komputer, niezależnie od jego marki, modelu i zainstalowanych komponentów. Program ten pozwala także na tworzenie kopii zapasowych dysków dynamicznych oraz ich przywracanie od podstaw lub na wcześniej skonfigurowane dyski dynamiczne Windows.

Pakiety Acronis True Image 2014 współpracują z systemem Microsoft Windows 8.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Acronis True Image 2014 oraz Acronis True Image 2014 Premium:

https://www.omegasoft.pl/Acronis/Acronis-True-Image-2014-PL-1PC

https://www.omegasoft.pl/Acronis/Acronis-True-Image-2014-Premium-PL-1PC

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?