poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyPremiera w Omegasoft! Kaspersky Total Security multi-device

Premiera w Omegasoft! Kaspersky Total Security multi-device

W naszym sklepie pojawił się już w sprzedaży najnowszy pakiet antywirusowy – Kaspersky Total Security multi-device.

Kaspersky Total Security multi-device dla wszystkich urządzeń

kts-md-2Najnowszy program firmy Kaspersky zastępuje dotychczasowych Kaspersky Pure. To rozszerzony pakiet ochronny, obejmujący wszechstronne narzędzia zapewniające maksymalne bezpieczeństwo użytkowników, ich danych i urządzeń.

Wyjątkowy pakiet Kaspersky Total Security multi-device, to nie tylko doskonały sposób na bezpieczeństwo internetowe, ale również wygoda i oszczędność dla użytkowników. W ramach jednej licencji zapewniana jest bowiem ochrona wszystkich rodzajów urządzeń – komputerów PC, Mac, tabletów i smartfonów z systemem Android. Ułatwia to zabezpieczenie wszystkich domowych lub firmowych urządzeń i nie wymaga zakupu wielu rodzajów oprogramowania, przeznaczonego dla poszczególnych sprzętów.

Wszechstronna ochrona Kaspersky Total Security multi-device

Kaspersky Total Security multi-device to pakiet oparty na sprawdzonej i wielokrotnie nagradzanej technologii Kaspersky, zdobywającej uznanie specjalistów i milionów użytkowników na całym świecie. Program ten zapewnia pełną ochronę przed zagrożeniami internetowymi podczas korzystania z urządzeń połączonych z Internetem, zachowując jednocześnie ich maksymalną wydajność. Oprócz klasycznego zabezpieczenia przed wirusami, robakami, trojanami itp., dzięki funkcji Bezpieczne pieniądze gwarantuje również bezpieczeństwo podczas korzystania z bankowości i zakupów online.

KTS_MDPakiet wyposażony został także w zestaw narzędzi, mających na celu kompleksową ochronę prywatności użytkowników. Wśród nich znalazła się m.in. możliwość szyfrowania dokumentów, blokowania dostępu do historii połączeń i wiadomości na smartfonie oraz blokada dostępu niepowołanym osobom do kamery internetowej w urządzeniu, coraz częściej wykorzystywanej do szpiegowania. Kaspersky Total Security multi-device chroni również tożsamość użytkowników przed próbami wyłudzenia najważniejszych danych i użycia ich przez cyberprzestępców. Natomiast w ochronie najmłodszych przed dostępem do niewłaściwych treści zabezpieczy sprawdzona Kontrola rodzicielska.

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowników

Oprogramowanie zapewnia też możliwości, które nie tylko dodatkowo chronią dane i użytkowników, ale również gwarantują ich większy komfort. Mowa tu zwłaszcza o Kaspersky Password Manager (tworzący i przechowujący hasła do kont) oraz tworzeniu kopii najcenniejszych danych w chmurze, dzięki czemu zostaną one zachowane nawet w przypadku awarii komputera, a użytkownik ma do nich dostęp w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Natomiast dzięki My Kaspersky bez trudu można zarządzać ustawieniami ochrony wszystkich urządzeń zabezpieczanych przez Kaspersky w jednym, wygodnym miejscu.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?