poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNEWSProgramyWypróbuj najnowszą wersję pakietów ESET

Wypróbuj najnowszą wersję pakietów ESET

Udostępnione zostały wersje beta pakietów antywirusowych ESET Smart Security 9 oraz ESET NOD32 Antivirus 9.

Testuj i udoskonalaj programy ESET

2015-06-01-wersje-beta-ESET-homeJeden z globalnych liderów wśród producentów oprogramowania zabezpieczającego udostępnił wersję beta swoich dwóch flagowych rozwiązań, chroniących użytkowników domowych oraz nieduże firmy – ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus. Już dziś można dołączyć do programu beta testów ESET i sprawdzić możliwości najnowszej edycji programów, a także pomóc w wyeliminowaniu usterek i błędów oraz usprawnieniu ich działania.

Jak zawsze jednak instalacja programów beta zalecana jest dla zaawansowanych użytkowników i na urządzeniach, na których nie są przechowywane ich najważniejsze dane. Wersje testowe antywirusów nie są ostatecznymi, mogą być niestabilne, powodować problemy z komputerem, a także nie zapewniają pełnej ochrony, tak jak ostateczna wersja programu, który trafi na rynek.

Nowe pakiety – lepsza ochrona

Pakiety ESET charakteryzują się wielopoziomową ochroną, gwarantującą pełne bezpieczeństwo użytkowników oraz ultraszybkie i wydajne działanie. Najnowsza ich wersja oferuje udoskonaloną i rozszerzoną wersję zabezpieczeń, które pozwalają bez obaw korzystać z poczty internetowej, przeglądać strony czy robić zakupy online.

W ESET Smart Security 9 oraz ESET NOD32 Antivirus 9 użytkownicy znajdą całkowicie przeprojektowany interfejs. Modyfikacje w nim dokonane oparte zostały na szerokich badaniach jego użyteczności i mają zapewnić intuicyjną i prostą obsługę. Największe zmiany dotyczą jednak funkcji i narzędzi służących maksymalnej ochronie właścicieli urządzeń i ich danych. Przede wszystkim nowe wersje programów zostały wyposażone w przełomowy system ochrony bankowości i płatności – automatycznie wykrywa on przejście na strony banku lub płatności i zapewnia przeprowadzanie transakcji finansowych w bezpiecznym środowisku.

W wersji beta pojawiły się także inne nowe i udoskonalone funkcje ESET. Mowa tu zwłaszcza o rozbudowanej ochronie przed botnetami, pozwalającej błyskawicznie zapobiec przepływom groźnych informacji między komputerami w sieci. Ulepszono także system aktualizacji, który jest bardziej elastyczny i łatwiej dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Ochrona ESET oparta została na systemie reputacji plików w chmurze, co pozwala na natychmiastową reakcję na wszelkie podejrzane i potencjalnie niebezpieczne strony lub pliki.

Oprócz nowości w ESET Smart Security 9 oraz ESET NOD32 Antivirus 9 pojawiły się doskonale znane i sprawdzone narzędzia – funkcje antykradzieżowe, antyphishingowe, zaawansowana zapora ogniowa itp. Programy oferują także pełne wsparcie dla nowej wersji systemu Windows 10.

 

Źródło: eset.com

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?