niedziela, 23 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMagixPromocja oprogramowania MAGIX w Omegasoft.pl

Promocja oprogramowania MAGIX w Omegasoft.pl

Specjalnie dla wszystkich twórców przygotowaliśmy wyjątkową propozycję – do zakupionego programu MAGIX Photo & Graphic Designer 7 dołączamy MAGIX Video Easy 5 HD za darmo!

dwaKup pakiet i rozwijaj swoje pomysły

Wszyscy twórcy, interesujący się projektowaniem grafiki, przygotowywaniem i doskonaleniem zdjęć oraz filmów, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji w naszym sklepie. Do cenionego i popularnego pakietu Magix Photo & Graphic Designer, umożliwiającego tworzenie ilustracji, obrazów oraz kompleksową obróbkę fotografii, dołączamy łatwy w obsłudze program MAGIX Video Easy 5 HD. Dzięki temu użytkownicy uzyskają wszechstronny i niezawodny zestaw narzędzi, pozwalających na realizację najbardziej kreatywnych pomysłów, w wyjątkowo niskiej cenie.

Pakiet MAGIX Photo & Graphic Designer 7 PL + MAGIX Video Easy 5 HD PL BOX GRATIS! kosztuje jedyne 195 złotych!

Bogate oprogramowanie

MAGIX Photo & Graphic Designer 7 to nowoczesne i wydajne oprogramowanie, jakiego potrzebują twórcy do przygotowania wyjątkowych zdjęć i grafik oraz DTP (desktop publishing), który pozwoli zaoszczędzić czas i nakład pracy. Wyposażony jest w najwyższej jakości wszechstronne i innowacyjne narzędzia, m. in. najszybszy silnik grafiki wektorowej. Dla dodatkowego usprawnienia pracy użytkownikom udostępniono obszerną bazę szablonów, przydatnych podczas przygotowywania projektów na dowolny temat oraz zapewniono pełną obsługę plików PDF. Jego użytkownicy szybko wyedytują i wyretuszują zdjęcia, stworzą niezwykłe ilustracje i animacje oraz uporządkują je i przygotują do publikacji.

Z kolei MAGIX Video Easy 5 HD pozwala przygotować niezapomniane filmy w jakości HD, rejestrujące najważniejsze chwile w życiu nawet początkującym filmowcom. Z jego pomocą edycja, montaż, projektowanie przejść i dodawanie efektów specjalnych nie sprawia żadnego problemu. Pracę dodatkowo ułatwia bogata biblioteka szablonów, funkcje optymalizacji obrazu i dźwięku oraz zapisywania filmów na płytach DVD lub Blu-Ray.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?