niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneSklep Omegasoft.pl ze Znakiem Jakości TRUSTED SHOPS!!!

Sklep Omegasoft.pl ze Znakiem Jakości TRUSTED SHOPS!!!

Z największą przyjemnością informujemy, że sklep Omegasoft.pl otrzymał certyfikat Trusted Shops, gwarantujący najwyższą jakość obsługi oraz dodatkowe zabezpieczenie finansowe dla Klientów dokonujących zakupów.

Jego nadanie poprzedził szczegółowy audyt, podczas którego branych pod uwagę było ponad 70 różnych kryteriów dotyczących m.in. zgodności z przepisami prawa, bezpieczeństwa transakcji, sposobu i jakości obsługi klienta, przejrzystości cen czy ochrony danych osobowych.omegasoft_trusted_shop

Spełnienie wszystkich restrykcyjnych wymagań i wyróżnienie Znakiem Jakości to jednak nie tylko prestiż dla naszej firmy. Naszym najważniejszym celem jest zaufanie Klientów oraz ich zadowolenie z obsługi i oferowanych towarów. Dlatego też udział Omegasoft.pl w programie Trusted Shops to zarówno potwierdzenie naszej niezawodności, jak i dodatkowe zabezpieczenie dla Kupujących, którzy dzięki zarejestrowaniu się w Programie Ochrony mogą skorzystać z Gwarancji Trusted Shops do kwoty 10 tyś. złotych.

Nasz certyfikat:

https://www.trustedshops.pl/shop/certificate.php?shop_id=XBEA652E090357B412FF1B03FEFC26FDC

Trusted Shops to jedna z największych i najbardziej cenionych firm zajmujących się analizą działalności sklepów internetowych pod względem zgodności z prawem krajowym i UE oraz ochrony konsumentów. Certyfikat potwierdzający spełnienie rygorystycznych norm otrzymało do tej pory ok. 10000 sprzedawców w Europie.

videodb_4814_42592_2851787_16x9_05_MQ

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?