niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneWłasna strona internetowa – przygotuj ją z nowym WebSite x5

Własna strona internetowa – przygotuj ją z nowym WebSite x5

Najnowsze pakiety do przygotowywania profesjonalnych witryn internetowych – WebSite x5 Home 12, Evolution 12 oraz Professional 12 – są już dostępne w sprzedaży.

Projektowanie stron z WebSite x5 Evolution 12 oraz WebSite x5 Professional 12

Website x5 v12Oprogramowanie firmy Incomedia to wszechstronne narzędzia do stworzenia efektownych i w pełni funkcjonalnych stron internetowych. Przyjazne zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących projektantów, łatwe w obsłudze i intuicyjne pakiety, pozwalają krok po kroku zrealizować swoje pomysły na doskonały blog, sklep online czy wizytówkę firmy.

Nowa wersja pakietów gwarantuje przygotowanie responsywnych, automatycznie dopasowujących się do rozmiaru ekranu witryn, które będą doskonale wyglądały i na ekranie monitora i na smartfonie. Wysoka wydajność oprogramowania gwarantuje również sprawną pracę oraz szybkie osiągnięcie oczekiwanych efektów. Z ich pomocą stworzycie stronę bez konieczności znajomości języka HTML, a wszystko czego będziecie potrzebować to myszka i dobry pomysł.

Strona www według Twojego pomysłu – to nic trudnego!

Popularny wśród początkujących użytkowników WebSite x5 Home 12 pozwala zaprojektować swoją wymarzoną stronę internetową. Podczas jej tworzenia użytkownicy mogą skorzystać z ponad 200 gotowych szablonów. Praca opiera się na szybkiej metodzie Przeciągnij i Upuść. Twórcy mogą bez trudu stworzyć mapę witryny, która automatycznie zostanie zaktualizowana po dodaniu kolejnych zmian. Niezależnie od tematyki, wszystkie treści zostaną błyskawicznie opublikowane dzięki silnikowi FTP.

WebSite x5 Evolution 12 to z kolei perfekcyjny program do stworzenia witryn internetowych, sklepów czy blogów w zaledwie 5 krokach. Z jego pomocą można bez trudu przygotować stronę zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarek internetowych, kompatybilną z wszystkimi najważniejszymi przeglądarkami i automatyczne dopasowującą się do rozdzielczości ekranu.

Projektowanie strony nawet przez niedoświadczonych użytkowników jest naprawdę proste – mogą oni skorzystać z ponad 1000 gotowych do użycia i łatwych do personalizowania szablonów lub przygotować od początku własny. W przypadku projektowania sklepu online warto również skorzystać z zaawansowanych możliwości płatności kartą kredytową, przygotować kilka wersji językowych strony, obszary dostępne dla zarejestrowanych klientów.

WebSite x5 także dla profesjonalistów

Najbogatszy i najbardziej zaawansowanych pakiet z rodziny Incomedia – WebSite x5 Professional 12 – to z kolei oprogramowanie, które z powodzeniem sprawdzi się również w agencjach reklamowych i firmach zajmujących się profesjonalnym projektowaniem stron www. Z jego pomocą użytkownicy mogą przygotować witrynę o dowolnej tematyce lub sklep internetowy, który nie tylko będzie responsywny, ale będzie obejmował także aplikację na urządzenia mobilne. Aplikacja będzie dostępna na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS i może być powiązana z blogiem lub kanałem RSS, dostarczając klientom najnowszych informacji.

Bardziej zaawansowane są również inne narzędzia e-commerce. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje możliwość stworzenia katalogu produktów, zarządzania dostępnością produktów przez wygodny panel administratora, wprowadzanie zniżek dla klientów, pełna kontrola nad dostępem do zamkniętych obszarów dla zarejestrowanych klientów itp.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?