środa, 17 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaAcronisAcronis True Image Home 2013 PL dostępny

Acronis True Image Home 2013 PL dostępny

Acronis True Image Home 2013 PL

Kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszej wersji pakietu Acronis True Image Home 2013, nazywanego w chwili obecnej przez producenta jako True Image 2013 by Acronis. W niektórych kręgach, kultowa już aplikacja, doczekała się kilku usprawnień i nowości. Do najważniejszej z nowości, można zaliczyć na pewno oficjalne wsparcie dla nowego systemu operacyjnego Microsoftu – Windows 8.
To co w moim odczuciu wymagało poprawy i zostało poprawione to nazewnictwo kopii zapasowych w ustawionych regułach – mechanizm jest znacznie bardziej przyjazny dla użytkownika.

 

 

Dla przypomnienia, co można robić w programie Acronis True Image Home 2013:

  1. Tworzyć kopie zapasowe całego systemu lub wybranych plików, aplikacji, ważnych dokumentów i wiadomości e-mail o dowolnej porze.Przenieść swój cyfrowy świat do systemu Windows 8! Program True Image 2013 jest płynnie zintegrowany z systemami operacyjnymi Windows począwszy od wersji XP.
  2. Bezpiecznie testować nowe oprogramowanie i odwiedzać witryny internetowe mogące składać się z niebezpiecznych treści.
  3. Synchronizować wszelkie potrzebne pliki przez ich automatyczne przesyłanie do wszelkich urządzeń. Synchronizacja dokonuje się między komputerami, tabletami, smartfonami i magazynem online. Dodatkowo pliki mogą być w bezpieczny sposób udostępnione znajomym i krewnym.
  4. Przywracać wszelkie dane do postaci sprzed awarii.
  5. Opracować unikalną strategię tworzenia kopii zapasowych i włączyć automatyczne tworzenie kopii.

Wszystkie dostępne wersje programów Acronis znajdziecie w naszym sklepie tutaj.

Acronis True Image Home 2013 PL interfejs 1 Acronis True Image Home 2013 PL interfejs 2

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?