niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNEWSProgramyESET Smart Security 9 wyróżniony

ESET Smart Security 9 wyróżniony

Flagowe rozwiązanie antywirusowe firmy ESET zostało po raz pierwszy wyróżnione w teście magazynu Computer Bild.

eset-smart-security-2016ESET Smart Security – najlepsze rozwiązanie bezpieczeństwa

Niemiecki Computer Bild to największy magazyn komputerowy nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie, cieszący się ogromną popularnością i zaufaniem konsumentów. Po raz kolejny przeprowadził on test rozwiązań z zakresu Internet Security przeznaczonych dla użytkowników prywatnych.

To badanie na dużą skalę – 15 ekspertów magazynu spędziło 2400 godzin na przeprowadzeniu testu oprogramowania antywirusowego z wykorzystaniem ponad 155 tysięcy próbek złośliwych programów. Komputery wyposażone w ochronę musiały się zmierzyć również z niemal 50 tysiącami prób cyberataków.

Badanie ma kompleksowy charakter – analizuje przede wszystkim zakres bezpieczeństwa zapewniany przez oprogramowanie, skuteczność wykrywania złośliwych programów, nawet tych najnowszych i jeszcze nieznanych, ale dla jego ostatecznego wyniku ogromne znaczenie ma również wydajność i szybkość pracy aplikacji oraz jej wpływ na działanie i wydajność chronionego urządzenia.

ESET zwycięzcą testu Computer Bild

Tym razem bezapelacyjnym zwycięzcą testu Computer Bild okazało się sztandarowe oprogramowanie firmy ESET – pioniera w dziedzinie ochrony proaktywnej. Pakiet ESET Smart Security 9 zajął pierwsze miejsce wśród 13 uczestniczących w badaniu rozwiązań Internet Security dla konsumentów. Analitycy magazynu podkreślali zwłaszcza skuteczność jego zaawansowanego systemu bezpieczeństwa uzupełniany przez minimalny wpływ na wydajność systemu operacyjnego oraz wyjątkową użyteczność, którą docenią nawet najmniej doświadczeni użytkownicy. Produkt ten doceniono także za dodatkowe narzędzia rozszerzające zakres ochrony podczas korzystania z bankowości internetowej i serwisów społecznościowych.

To pierwsze zwycięstwo oprogramowania antywirusowego ESET w teście Computer Bild. W zeszłym roku triumfowało rozwiązanie Kaspersky Lab.

 

Źródło: eset.com

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?