poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaMicrosoftMożna już testować Windows 8.1 Preview

Można już testować Windows 8.1 Preview

Zgodnie z zapowiedzią, na konferencji Build 2013 w San Francisco, firma Microsoft zaprezentowała Windows 8.1 Preview – najnowszą aktualizację najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Spełniły się również oczekiwania wielu zainteresowanych. Każdy może wreszcie zapoznać się z Windows 8.1 Preview – wystarczy pobrać tę wersję z oficjalnej strony internetowej Microsoft.

Potwierdziły się wszystkie wcześniejsze informacje (opisywane również na naszym blogu: https://omegasoft.pl/blog/windows-8-1-nowe-informacje-jeszcze-przed-premiera/ )dotyczące ulepszonego interfejsu, jednoczesnej obsługi kilku aplikacji na ekranie, wyszukiwania w wielu źródłach (przy użyciu zintegrowanej wyszukiwarki Bing).

windows81-demo-video

Oprócz tego producent przedstawił kilka aplikacji, które będą dołączone do Windows 8.1 Preview – poprawiony Outlook, nowa wersja Internet Explorer (11), SkyDrive, Office i wspomniany Bing.

Należy jednak pamiętać, że wciąż jest to wersja rozwojowa i może ulec zmianie – ostateczna wersja pojawi się prawdopodobnie jesienią 2013 roku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?