niedziela, 16 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaNEWSProgramyPremiera w Omegasoft – ESET NOD32 Antivirus 2016 i ESET Smart Security...

Premiera w Omegasoft – ESET NOD32 Antivirus 2016 i ESET Smart Security 2016

W naszym sklepie są już dostępne najnowsze wersje pakietów antywirusowych firmy ESET – ESET NOD32 Antivirus 2016 oraz ESET Smart Security 2016.

Najnowsze pakiety ESET 2016

ESET-HE-v9-Opakowania-typu-box-prewkaJeden ze światowych liderów z zakresu bezpieczeństwa internetowego i ochrony proaktywnej oraz producent cenionych i popularnych rozwiązań – firma ESET – udostępniła swoje najnowsze rozwiązania dla użytkowników domowych. ESET NOD32 Antivirus 9 i ESET Smart Security 9 oferują jeszcze skuteczniejsze narzędzia, które zapewniają pełne bezpieczeństwo codziennego korzystania z Internetu, przeglądania stron, prowadzenia korespondencji elektronicznej, dokonywania transakcji finansowych, kontaktowania się ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Pakiety ESET, słynące z szybkiej pracy, niewpływającej na wydajność chronionego urządzenia, zostały udoskonalone w celu poprawy ich użyteczności oraz wyposażone w nowe i ulepszone funkcje, mające na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników, ich rodzin i danych przed różnorodnymi typami zagrożeń. Zaprojektowany od początku interfejs pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie ochroną i zapewnia jeszcze większą wygodę.

ESET NOD32 Antivirus 2016 i ESET Smart Security 2016 są w pełni zgodne z najnowszym systemem operacyjnym Windows 10.

Nowe, jeszcze skuteczniejsze rozwiązania ESET 2016

ESET-HE-v9-Naklejka-UE-PL-prewkaOprogramowanie ESET to skuteczne rozwiązania zapewniające ochronę przed zagrożeniami, oparte na innowacyjnej, stale udoskonalanej technologii detekcji i blokowania szkodliwych programów ESET NOD32. Od lat cieszy się ono ogromną popularnością i zaufaniem użytkowników, jest również cenione przez specjalistów.

ESET NOD32 Antivirus 2016 i ESET Smart Security 2016 zostały wyposażone w szereg funkcji chroniących przed różnymi rodzajami zagrożeń – wirusami, trojanami, phishingiem, exploitami i programami szpiegującymi.

Wśród najnowszych rozwiązań ESET Smart Security 2016 znalazła się zaawansowana ochrona bankowości internetowej i płatności online. Funkcja ta zabezpiecza wybraną przez użytkownika przeglądarkę i działa automatycznie na stronach bankowości internetowej, tak aby wszelkie transakcje finansowe odbywały się w bezpiecznym środowisku. To szczególnie ważne narzędzie w walce z rosnącą ilością ataków cyberprzestępców mających na celu przejęcie pieniędzy Internautów.

Pakiet ten zapewniający wielowarstwową ochronę danych i użytkowników obejmuje też inne sprawdzone technologie – zabezpieczenie przed botnetami, spamem, zaporę Firewall oraz ochronę antykradzieżową.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?