piątek, 14 czerwca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneOmegasoft najlepiej ocenianym e-sklepem !

Omegasoft najlepiej ocenianym e-sklepem !

Omegasoft został najlepiej ocenianym sklepem internetowym w serwisie Opineo.pl!

Z ogromną radością informujemy, że Omegasoft.pl zajął 1. miejsce w rankingu sklepów internetowych ocenianych w serwisie Opineo.pl w ciągu ostatnich trzech miesięcy. W tym okresie nasz sklep uzyskał najwyższe noty przyznane przez Klientów – 9,8 na 10 punktów!

omegasoft numerem jeden opineoCo było oceniane?

Zajęcie 1. miejsca spośród tysięcy e-sklepów, o których opinie gromadzone są w serwisie Opineo, to dla nas wyjątkowe wyróżnienie i szczególny powód do dumy. Tym bardziej, że jego podstawą są rzeczywiste opinie dotyczące zakupów w naszym sklepie, zamieszczone przez zadowolonych Klientów, biorących pod uwagę najważniejsze kryteria: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi, jakość zapakowania przesyłki oraz oceniających, czy sklep jest godny polecenia znajomym.

Dziękujemy za wszystkie oceny i recenzje na temat Omegasoft. Są one dla nas ważną wskazówką, pomagającą udoskonalać jakość naszej obsługi i jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania i potrzeby.

Opineo.pl to największy polski serwis gromadzący opinie konsumentów o e-sklepach, produktach i firmach – do dziś wystawiono 3,4 mln komentarzy po dokonanych transakcjach, a klienci ocenili już ponad 31 tysięcy firm i sklepów internetowych.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?