poniedziałek, 27 maja, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaKasperskyPremiera! Kaspersky Internet Security 2014 już w sprzedaży!

Premiera! Kaspersky Internet Security 2014 już w sprzedaży!

Najnowsze wersje pakietów antywirusowych Kaspersky – Kaspersky Internet Security 2014 i Kaspersky Internet Security Multi Device 2014 – są już dostępne w sprzedaży w naszym sklepie.

new-kaspersku-internet-security-multi-device-2014Oprogramowanie Kaspersky należy do najpopularniejszych i cieszących się największym zaufaniem na świecie. Chroni użytkowników, ich rodziny i dane przed zagrożeniami związanymi z korzystania z Internetu.

Producent wprowadził szereg udoskonaleń narzędzi znanych już z poprzednich wersji pakietów. Między innymi ulepszona została funkcja Bezpieczne pieniądze, zabezpieczająca dokonywanie transakcji finansowych w sieci. Nowe możliwości zyskało także narzędzie Kontroli rodzicielskiej, ograniczające dostęp dzieci do nieodpowiednich treści zgodnie z określonymi kryteriami oraz nadzorujące sposób spędzania przez nie czasu przed komputerem.  Zaktualizowane zostały także funkcje chroniące przed phishingiem (wyłudzaniem danych) i exploitami (wykorzystywaniem do ataku luk w zainstalowanych programach).

Wśród nowości pojawił się natomiast tryb Zaufane aplikacje, pozwalające korzystać na komputerze jedynie ze sprawdzonych i bezpiecznych aplikacji oraz funkcja ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem blokującym ekran, uniemożliwiającym korzystanie z urządzenia.

W sprzedaży pojawił się także wyjątkowy pakiet Kaspersky Internet Security 2014 Multi Device.  Łączy on w sobie wszystkie zalety i skuteczność programu z możliwością ochrony wielu urządzeń: komputerów PC i Mac oraz mobilnych z systemem Android. W ramach jednej licencji zabezpieczone zostają wszystkie rodzaje urządzeń i ich dowolne kombinacje. Jest to szczególnie ważne ze względu na coraz większą ilość zagrożeń dotyczących smartfonów i tabletów. Pakiet wyposażony jest dodatkowo w  szereg funkcji antykradzieżowych, przydatnych zwłaszcza dla właścicieli urządzeń przenośnych.

Dzięki Kaspersky Internet Security 2014 można bez obaw korzystać z Internetu – przeglądać strony, robić zakupy, dokonywać transakcji bankowych. Programy chronią przed utratą danych, wirusami, phishingiem, exploitami, programami szpiegującymi czy atakami hakerów. Jednocześnie nie powodują zmniejszenia wydajności komputera i są łatwe w obsłudze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Kaspersky Internet Security 2014 oraz Kaspersky Internet Security 2014 Multi Device:

https://www.omegasoft.pl/Kaspersky/Internet-Security

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?