niedziela, 14 kwietnia, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaF-SecurePremiera w Omegasoft! F-Secure SAFE 2016

Premiera w Omegasoft! F-Secure SAFE 2016

W naszym sklepie dostępne jest już najnowsza wersja usługi bezpieczeństwa F-Secure SAFE 2016.

F-Secure SAFE dla wszystkich rodzajów urządzeń

box2To wyjątkowe rozwiązanie jest odpowiedzią firmy F-Secure – fińskiego producenta oprogramowania antywirusowego – na zapotrzebowanie użytkowników na elastyczne i wygodne narzędzia służące do ochrony urządzeń połączonych z Internetem. W ramach jednej subskrypcji na wybraną liczbę stanowisk użytkownicy uzyskują dostęp do uniwersalnej usługi zapewniającej maksymalne bezpieczeństwo wszystkich rodzajów urządzeń, niezależnie od ich systemów operacyjnych. Oznacza to, że zakup jednej kilkustanowiskowej licencji wystarczy, aby objąć ochroną komputery PC i Mac oraz smartfony i tablety iOS, Android i Windows Phone.

Pełna ochrona F-Secure SAFE 2016

F-Secure SAFE oprócz komfortu gwarantuje także skuteczne, sprawdzone i wszechstronne rozwiązania bezpieczeństwa, oparte na technologii F-Secure. Wśród nich znajdują się klasyczne narzędzia chroniące przed zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu oraz złośliwym oprogramowaniem – wirusami, programami szpiegującymi, atakami hakerów czy próbami oszustw. W szczególny sposób zabezpieczone zostają najcenniejsze dane użytkowników, ich tożsamość oraz transakcje finansowe online.

Oprogramowanie w szczególny sposób chroni podczas codziennego korzystania z Internetu, przeglądania stron www, a dzięki modułowi Kontroli rodzicielskiej pomaga zabezpieczyć najmłodszych przed dostępem do nieodpowiednich treści.

every_device

W przypadku urządzeń przenośnych F-Secure SAFE oferuje także dodatkowe, udoskonalone funkcje antykradzieżowe, które umożliwiają zlokalizowanie zgubionego lub skradzionego sprzętu, a co za tym idzie – ich odzyskanie. W pozostałych przypadkach użytkownicy mogą zdalnie zablokować urządzenie lub usunąć z niego wrażliwe dane.

Obsługa i konfiguracja oprogramowania i ustalenie zasad ochrony nawet dla wielu urządzeń nie sprawia problemów dzięki nowemu serwisowi My F-Secure, gdzie korzystając z wygodnego profilu użytkownik może dokonać wszelkich zmian i zarządzać swoimi zabezpieczeniami.

Marcin

PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza on KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?