poniedziałek, 22 lipca, 2024
32 220 35 21biuro@omegasoft.pl
spot_img
Strona głównaInneSukces Omegasoft w rankingu Opineo

Sukces Omegasoft w rankingu Opineo

Omegasoft.pl debiutuje na podium w kategorii sklepów średniej wielkości z najwyższą oceną internautów w corocznym rankingu Opineo.

Omegasoft.pl – najlepiej oceniany przez klientów

Opineo.pl – największy polski serwis gromadzący wiarygodne opinie klientów sklepów online i ułatwiający podejmowanie przez nich świadomych decyzji zakupowych opublikował swój coroczny ranking.

Nasz sklep – Omegasoft.pl, laureat pierwszego miejsca w kategorii Młode Wilki w zeszłorocznym rankingu, tym razem osiągnął kolejny wspaniały sukces, awansując do kategorii sklepów średniej wielkości i debiutując w niej od razu na podium. Zajęliśmy zaszczytne 3 miejsce, jednocześnie jednak, na co szczególnie zwrócili uwagę twórcy rankingu, uzyskaliśmy najwyższą, niemal maksymalną notę od internautów – 9,9 pkt. na 10 możliwych do zdobycia. I to Państwa opinie (a w ubiegłym roku wyraziliście je o naszym sklepie aż 2525 razy) pozwoliły nam osiągnąć ten niebywały sukces, za co ogromnie dziękujemy!

Ranking Sklepów Internetowych 2016 od Opineo

ranking-opineo-2016Ranking sklepów internetowych 2016 to już ósmy raport o najbardziej cenionych przez konsumentów i zaufanych e-sklepach. Stanowi on podsumowanie opinii i recenzji wyrażonych przez klientów w ciągu całego roku, dotyczących ich oferty, jakości i standardów obsługi – konsumenci oceniają je pod kątem szybkości realizacji zamówienia, poziomu obsługi, jakości zapakowania przesyłki oraz gotowości do polecenia sklepu swoim znajomym.

Jak co roku sklepy dzielone są na 3 kategorie ze względu na ich wielkość – megasklepy, sklepy średniej wielkości oraz Młode wilki. O ich miejscu w rankingu zadecydowała zaś średnia ocen uzyskanych w 2015 roku i liczba recenzji zdobytych w 2015 roku.

Pełną wersję Rankingu Sklepów Internetowych 2016 można znaleźć tutaj: https://static.opineo.pl/press/out/ranking-sklepow-internetowych-2016-raport.pdf

Marcin

 | Website
PODOBNE ARTYKUŁY

Popularne artykuły

Recent Comments

komputerowiec z sacza NA KTO CHCE NADGRYŹĆ JABŁKO?